Як вибрати холодильник. Який холодильник краще купити.

Вирішити питання, який вибрати холодильник , потрібно не бігаючи по магазинах, і не дивлячись на все підряд. Щоб купити дійсно вартий, потрібно заздалегідь знати, що ви хочете отримати. Як і будь-який інший товар, тут є певні критерії вибору. Саме з цієї причини краще отримати корисну інформацію заздалегідь.
Інструкція
1
Спочатку подумайте, якого розміру має бути холодильник , куди ви його поставите і наскільки містким він повинен бути. З урахуванням відведеного місця для холодильник а і вибирається його розмір. Обсяг повинен дозволяти розміщувати продукти не впритул, а так, щоб був запас вільного простору для циркуляції повітря. При покупці так само потрібно врахувати розмах дверей. У відкритому стані вони можуть значно заважати, якщо приміщення тісне. У деяких моделей холодильник ов, є можливість міняти сторону відкриття дверей.
2
Один з основних критеріїв вибору є кількість камер. Однокамерні - холодильник і невеликих габаритів з одними дверцятами. У них в основному тільки холодильне відділення. Але буває і з морозильними відсіками, куди можна покласти не більше двох кілограмів м'яса. З двома камерами холодильник і найбільш поширені. Перевага таких холодильник ов, що при відкритті однієї камери, в другій холодна атмосфера не порушується. Через це відбувається економія електроенергії, необхідної для підтримки певної температури. Є і трикамерні холодильник і, але вони не широко поширені, так як перегородки між камерами з'їдають корисний об'єм.
3
Існує одне і двухкомпресорние холодильник і. Який з них вибрати залежить від багатьох факторів. Якщо холодильник маленький, то краще з одним компресором. Великий же холодильник з такими функціями буде одночасно працювати і на морозилку і на холодильне відділення. Тобто у випадку, коли потрібно буде понизити температуру тільки в одній з камер, компресор почне охолоджувати обидві, витрачаючи при цьому додаткову енергію. Тому краще всього брати холодильник з двома компресорами.
4
Ціновий критерій найважливіший фактор. Вибрати холодильник дорожче, ніж дозволяє ваш бюджет ніяк не вийде. Вартість буде залежати від кількості камер, від обсягу і функцій систем розморожування. Так само вартість холодильник а істотно різнитися по виробникам. Німецькі холодильник і коштуватимуть набагато дорожче їх побратимів російської збірки.