Як зменшити обсяг талії. Як зменшити обсяг в талії.

Тонка талія - гордість жінки. Але що робити, якщо там, де повинна знаходитися талія, ви бачите лише складки підшкірного жиру? Починайте щодня виконувати вправи, які дають жиросжигающий і підтягаючий ефект, і тоді незабаром помітите, як спокусливо починає вимальовуватися область талії .
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, руки покладіть на потилицю, ноги зігніть в колінах. З видихом відірвіть від підлоги верхню частину тіла і повністю сядьте. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
2
Ляжте на підлогу, руки покладіть вздовж тіла, ноги зігніть в колінах. На вдиху скрутити в області талії і покладіть ноги на праве стегно. З видихом поверніться у вихідне положення. З наступним вдихом скрутити вліво. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
3
Сядьте на п'яти, руки зігніть в ліктях і розташуйте їх близько грудей. На вдиху скрутити в області талії вправо, з видихом розкрутитеся. На наступному вдиху зробіть скрутку вліво. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
4
Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки заведіть за голову. З видихом підніміть верхню частину тіла, скрутити в талії , торкніться лівим ліктем правого коліна. На вдиху прийміть вихідне положення. Повторіть скрутку в іншу сторону. Зробіть 20 повторень вправи.
5
Встаньте прямо, руки покладіть на пояс, ноги на ширині плечей. З видихом нагніться вліво, праву руку підніміть над головою і потягніться. На вдиху прийміть вихідне положення. З наступним видихом нахиліться вправо, лівою рукою потягніться. Зробіть 20 нахилів в кожну сторону.
6
Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях і притисніть до боків. В стрибку зробіть скрутку: носочки ніг вправо, верхня частина тіла вліво. З наступним стрибком скрутите торс вправо, а ноги вліво. Повторіть по 20 скруток в кожну сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lm_GS5baUbQ