Як знімати салют.

У списку об'єктів, які найменше пристосовані для фотозйомок, святковий салют обов'язково займе почесне місце. Знімати салют непрофесіоналам важко і через умови зйомки, які вимагають особливих навичок, і через те, що салют и не часті і нетривалі: часу на пробні знімки майже немає . Але, слідуючи деяким радам, ви все ж зможете порадувати себе та інших якісними знімками.
Вам знадобиться
  • Фотоапарат, штатив, автоспуск, знання фоторедакторів
Інструкція
1
Зйомка салют а - досить непроста справа і для того, щоб отримати барвисті і «соковиті» знімки потрібно ґрунтовно підготуватися. Особливо, якщо місце зйомки вам незнайоме. В цьому випадку потрібно прийти заздалегідь і вибрати найбільш вдалі місця для зйомки. Під час салют а можливості вибирати ракурс у вас вже не будет.Кроме того, корисно встати так, щоб вітер дув вам в спину й тягнув дим від пострілів.
2
Щоб не зіпсувати нічний кадр з витримкою фотоапарат повинен залишатися нерухомим. Для цього потрібен стійкий штатив і автоспуск. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, знайдіть хоча б якийсь відповідний твердий упор.
3
Існують оптимальні технічні параметри зйомки, однак, не варто сліпо слідувати їм. Потрібно враховувати умови зйомки, але орієнтуватися можна на наступні параметри.Оптімальная витримка для зйомки салют а - трохи більше секунди. Якщо у вашого фотоапарата є функція bulb, то краще користуватися їй. Bulb - це контрольована тривалість витримки. Натискайте на кнопку, коли снаряд злітає, і відпускайте (або натискайте ще раз: у різних камерах bulb працює по-різному), коли іскри починають падать.Светочувствительность (ISO) встановіть на значення 100.Значеніе діафрагми повинно бути в проміжку від f: 8 - f: 16.Вспишка при зйомці салют а марна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z632c_4fG9Q
Корисна порада
На тлі салюту часто місто виглядає нудним і тьмяним, навіть якщо він добре освітлений. Між тим, знімки салютів виглядають особливо добре тільки на тлі не менш яскравих міських вогнів. Яскравість фону можна надати при редагуванні, але тільки якщо різниця в освітленості невелика. Якщо ж місто виглядає зовсім темним - сфотографуйте його окремо, без салютної спалаху, додайте яскравості в редакторі і потім сумістите знімки.
Святкові салюти, що проходять на День Перемоги, зазвичай починаються 9 травня в 22 годині. Їх хочеться повністю розгледіти зблизька, не відчуваючи жодних незручностей, і при цьому без проблем дістатися до будинку.
У столиці салюти проходять в декількох місцях. Деяким пощастило, вони можуть дивитися видовище, не виходячи зі своєї квартири, прямо з балкона. Іншим доведеться шукати місце, звідки можна ближче розглянути фейерверк.Оптімальний вибір - це піти на салют, самий найближчий до будинку. Тому слід заздалегідь дізнатися, де в Москві будуть давати салюти. Розташування цих місць визначається таким чином, щоб подивитися його могло якнайбільше людей.Чаще всього салюти бувають в наступних місцях столиці: Парк Перемоги на Поклонній горі. В цілях безпеки 9 травня на входах до парку встановлені металошукачі, тому слід приїхати заздалегідь, щоб пройти на територію без поспіху і вибрати найбільш підходяще місце. Одним з найкращих місць вважаються фонтани - залпи салюту відображаються у воді і виглядають дуже красіво.Сразу кілька салютів можна подивитися з Воробйових гір. Площа на узвишші - вдалий вибір для перегляду салютів в Лужниках і в місті, а також найзручніше місце для фотографірованія.Залпи будуть і в Тушино. Крім цього, в будь-якому місці аеродрому добре видні салюти, що проходять в Мітіно і в Парку Перемоги. Феєрверк запустять в Зеленограді, Північному Бутово і Отрадном.Обично салюти бувають і в Кузьминках, і в Ізмайловському парку, і на парковій території в Нагатіно, неподалік від пр. Андропова.Футбольное поле Інституту фізкультури близько Курського вокзалу також є одним з постійних місць проведення салютів .В Південно-Західному окрузі залпи даватимуться неподалік від перетину вул. Миклухо-Маклая і Ленінського пр. Це місце добре проглядається з будь-якої точки района.В Солнцево для перегляду феєрверку найкраще розташуватися не бережу озера біля будівлі Управління внутрішніх дел.Лучше все спостерігати салют саме з тієї точки, яку задумали організатори святкування.