Як бачити людей наскрізь. Як навчиться бачити наскрізь людей.

Небагатьох людей , з якими ми спілкуємося щодня, можна назвати щирими. Більшість з них ніколи не скаже правди в обличчя, і це ещ е насіння в порівнянні з тими, які хочуть від нас щось отримати непрямими методами. Щоб бачити людей наскрізь, досить дотримувати декілька простих правил.
Інструкція
1
Ставтеся до всього скептично. Необов'язково сприймати все як явну брехню, але необхідна частка скепсису при аналізі інформації, що надходить і повторна перевірка в особливо важливих випадках.
2
Намагайтеся складати якомога більш чіткі психологічні портрети своїх співрозмовників. Вивчайте літературу по психології поведінки і з маніпулювання людьми для того, щоб знати, коли проти вас застосовується той чи інший прийом.
3
У кожного слова, яке каже чоловік, є мотив - він повинен чітко простежуватися. У більшості випадків людина переслідує одні й ті ж мотиви, і якщо ви бачите що той мотив, який ясний, вибивається із загального списку, будьте насторожі. Варіант, в якому мотив не простежується чітко, заслуговує подвоєного уваги.
4
Запитуйте людей безпосередньо про те, що саме їм від вас треба, чого вони хочуть досягти. Як правило, якщо помисли людини чисті, то він не буде довго думати і прямо заявить про свою мету і про вашу роль в досягненні її, якщо ж ви бачите, що людина підбирає слова і сумнівається - не сприймайте на віру те, що він каже, аналізуйте його фразу виходячи з його потреб в тут і зараз.
5
Якнайбільше практикуйтеся в спілкуванні з людьми. Чим більше ви спілкуєтеся, тим простіше вам розрізняти прояви людської брехні і тим простіше вам виявити приховані помисли.
Зверніть увагу
Єдиний варіант, в якому ви досить швидко освоїте мистецтво читати людей - щоденна практика аналізу людської поведінки.