Як взяти кредит молодим.

Слідуючи європейській практиці, в Росії з 2011 року стартувала федеральна програма «Забезпечення житлом молодих сімей». Взяти участь в програмі і отримати держпідтримку можуть родини, що має статус «молодих» і потребують житло. Якщо вірити статистичним даним, тисячі молодих сімей в Росії стали учасниками цього проекту і вже отримали допомогу від держави, яка полягає в субсидії на покупку житла і забезпечення зручних умов для отримання іпотечного кредиту .
Інструкція
1
Учасниками цієї програми можуть стати: сім'ї, вік кожного з подружжя якої не перевищує 35 років; неповні сім'ї з дітьми і тільки одним з молодих батьків; сім'ї, де на кожного члена сім'ї припадає житлоплощу менше встановленої норми (близько 18 м?); сім'ї, визнані неплатоспроможними в установленому порядку.
2
Щоб подати заяву на отримання субсидії, яка складе 35% від вартості житла, якщо у сім'ї немає дітей, і 40%, якщо діти є, необхідно звернутися в орган місцевого самоврядування за місцем реєстрації з наступними документами: - цивільні паспорти подружжя- свідоцтво про шлюбі-свідоцтва про народження дітей- документ, що підтверджує необхідність поліпшення житлових умов-довідки про доходи подружжя- виписка з будинкової книги
3
Отримавши субсидію, ви зможете витратити її на свій розсуд на покупку житла, на внесення первинного внеску або погашення суми основного боргу по іпотечному кредиту. Використовуючи державну допомогу в такому вигляді, молоді сім'ї зможуть покрити значну частину своїх витрат з поліпшення своїх житлових умов.
Зверніть увагу
Отримати допомогу від держави в рамках даної програми можна тільки один раз. Однак якщо на момент отримання субсидії у родини ще немає дітей, після їх появи сім'я матиме право на отримання ще однієї субсидії в розмірі 5% від вартості квартири або будинку.