Як взяти кредит молодій сім'ї.

У наш час комерційні банки мають різні програми кредитування . Вони пропонують більш вигідні умови в залежності від мети, терміну кредиту, а також від категорії позичальника. Найбільш популярними стають кредити для молодих сімей, які припускають спрямування коштів на придбання житла.
Інструкція
1
Цілком природно, що молоді люди, створивши нову осередок суспільства, бажають обзавестися власним житлом. Однак не всі мають можливості купити його за готівкові кошти. В такому випадку іпотечний кредит просто не замінимо. Він припускає заставу житла, що купується в майбутньому. А це величезний плюс. Молодим не потрібно шукати поручителів на весь термін кредитування , який в даному випадку досить тривалий. Більшість банків пропонує іпотеку молодим сім'ям до 30 років.
2
Ще один позитивний момент, пов'язаний з кредитуванням молодих сімей, це більш низький початковий внесок. Він може становити не більше 10 відсотків від вартості житла. Якщо в родині є дитина, то частка власних коштів може бути навіть 5 відсотків. Крім того, при народженні дитини в процесі кредитування позичальник має право написати заяву на відстрочку погашення основного боргу, наприклад, на 3 роки. Тоді протягом цього періоду він платитиме лише відсотки.
3
Процедура отримання кредиту молодий родині й практично така ж, як і іншими категоріями громадян. В першу чергу необхідно звернутися в банк за консультацією, а також проаналізувати наявні умови кредитування (терміни, процентний ставки, комісії, страхування, початковий внесок, пільги при наявності дітей і т.д.). Також потрібно підтвердити, що ваша сім'я дійсно молода, а саме вік однієї чи подружжя не досягає 30 років.
4
Після цього потрібно зібрати необхідні документи. Вони, як правило, однакові у всіх банках і включають паспорта подружжя, свідоцтва про народження дітей, копії трудових книжок, довідки про заробітну плату, документи на житло, що купується, а також відомості про продавця та розмірі початкового внеску.
5
Заявка розглядатися в банку протягом 7-10 днів з моменту надання всіх документів. Вони проходять перевірку в службі безпеки, юридичній службі, а також в кредитному секторі. Якщо нарікань до потенційного позичальника немає, то фахівець з кредитування запрошує клієнтів для отримання кредиту. Дана процедура включає підписання кредитного договору, отримання графіка платежів, а також інших документів, пов'язаних з оформленням позички.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ViVXTVKqm3c