Як упорядкувати будинок.

Після повсякденної суєти і штовханини запиленого міста буває приємно зануритися в спокійну і приємну атмосферу відпочинку. Одне з рішень - заміський будинок або дача, де у вихідні дні можна віддатися самоти, відпочити і розслабитися. Багато чого, зрозуміло, залежить від вашого вміння упорядкувати свій будинок .
Інструкція
1
На сьогоднішній день на ринку існує безліч пропозицій з продажу збірних будинок іков, які досить легко можна встановити на своїй садовій ділянці за кілька днів. Потрібно лише визначитися, яка площа будинок а вас влаштує, а також скільки в ньому буде кімнат.
2
Але ось річний будинок ик вибраний і встановлений. Щоб ваш заміський будинок ик був затишним, можливо, доведеться чимало попрацювати. Будь-яка господиня прагне творчо підійти до створення комфорту в новому помешканні. І найчастіше головним приміщенням в будинок е стане кухня або веранда.
3
Для невеликого літнього будинок а веранда може перетворитися на центральне місце відпочинку і навіть до вітальні. З урахуванням розмірів веранди, в ній можна розташувати обідній стіл, крісла, диванчик. Дуже добре виглядатимуть крісла з легкого матеріалу, наприклад, плетені. Особливий шик - поставити на веранді крісло-гойдалку. Перевага легкої меблів в тому, що її можна без праці перенести в сад, щоб милуватися красою навколишньої природи.
4
Зручним є таке розташування веранди, при якому з неї є вхід на кухню. Це дозволить спростити подачу їжі на стіл. Що стосується безпосередньо кухні, то на ній необхідно передбачити плиту, мийку, стіл і холодильник. Це мінімальний набір предметів, що дозволяє готувати їжу. Якщо ви зацікавлені в більш раціональному і економному використанні простору, розташуйте обладнання в такій послідовності: холодильник, мийка, стіл, плита.
5
Упорядкувати спальню в літньому будинок ике можна і при мінімумі необхідних меблів. Дуже зручна розкладна меблі. Це можуть бути диван-ліжко, пара стільців, вбудована шафа, що дозволяє раціонально використовувати простір приміщення. Не завадить і акуратний невеличкий туалетний столик.
6
Якщо вам пощастило придбати річний будинок ик з мансардою, її цілком можна використовувати як спальної кімнати. Під сходами зручно помістити невеликий шафка для одягу або ж використовувати такий куточок в якості робочого місця. Ще один варіант використання простору під сходами - обладнати там міні-комору для зберігання господарського начиння і садового інвентаря.
7
Прикінцеві штрихи до створення затишного інтер'єру в літньому будинок е - оформлення кімнат шторами, завісами і іншими вишуканими дрібницями, які здатні створити атмосферу неповторності інтер'єру.
8
Тепер, коли ви упорядкували свій літній будинок , вам залишається влаштуватися в затишному кріслі-гойдалці, розслабитися і трохи помріяти. Час проведений в такому будинок е, залишить найтепліші спогади на цілий рік.