Як зробити церкву із сірників. Як зробити з сірників церкву.

  •  Будівля церкви, побудоване із сірників, - красиве виріб, який може послужити прекрасним подарунком. Багато будуть не проти отримати такий. Але купити церкву із сірників часто скрутно - вони адже в супермаркетах не продаються. Тому іноді краще таку саморобку зробити самому. І сьогодні будемо розглядати саме те, як зробити церква із сірників.
  •  1. Перед початком «будівництва» потрібно буде трохи підготуватися: для будівництва храму із сірників потрібні 22 кубика з спічек.2. Коли всі 22 кубика готові, потрібно збоку кожного кубика вставити сірники вздовж третього ряду. Ці сірники потрібно розташувати в зростаючому порядку, обламуючи зайву довжину сірників. Потім так само укладаються сірники поперек кубика з тією ж прогресією (3, 6,10).
  •  3. Тепер потрібно підтягнути бічні сірники, притиснувши їх поруч вставлених сірників, щоб не вешталися. Після вставляється черепиця. Сірники стискаються, щоб зробити деталь щільніше. У підсумку виходить деталь з частиною даху. Таких потрібно зробити дві і ще дві, які дивляться у зворотну сторону.4. Двом різним деталям потрібно добудувати дах на одну сторону. Отримані деталі потрібно з'єднати з такими ж, але без даху.
  •  5. Потім потрібно з'єднати три кубика в висоту. Сірниками з'єднуємо першу заготовку, і в середину отриманої конструкції вставляються три з'єднаних раніше кубика. Отримане потрібно стиснути, і доробити двом кубиками кришу.6. Два нових кубика з дахом з'єднуються з кубиками внизу і один з одним. І все це приєднується до основної деталі.
  •  7. Потрібно зробити ще два кубика з дахом, але вже трохи вище, проробивши з ними те ж, що і з попередніми. До кожного знизу приєднуємо ще одні кубик. Ці два стовпчики потрібно з'єднати разом і з основою. Тепер готовий вже основний каркас храма.8. Наступний крок - побудова двох веж з двох кубиків з дахом нагорі. З двох сторін одразу ж можна зробити вікна (головками від сірників). Злегка висунутими вперед, вежі приєднуються до країв церкви. Те саме робиться і з задньої сторони.
  •  9. Після звичайний будиночок прикрашається малюнком. У підставу цього будиночка вставляються сірники, що не просовуючи до кінця. Таким же чином цей будиночок монтується в задню частину церкві.На цьому все. Далі можна повісити дзвіночок до каплиці або додати ще одну каплицю. Дивуйте, радуйте і радійте!