Як вивести клопів з дивана. вивести клопів з матраца.

Існує багато видів домашніх тварин. Одних ми приносимо в будинок з радістю, холім і всіляко балуємо їх, розчулюючись при вигляді пухнастих личок. Інші ж, подібно горезвісному татарину, приходять до нас самі - непроханими. І ми готові покласти життя на те, щоб видворити цих гостей зі свого житла. Мова, звичайно ж, про комах. А точніше, про клопах. А ще точніше - про те, як боротися з цією напастю.
Вам знадобиться
  • - засіб захисту (захисний костюм, дощовик, старий плащ);
  • - респіратор або інші засоби захисту дихальних органів;
  • - захисні рукавички (підійдуть звичайні латексні)
  • - окуляри для захисту очей;
  • - препарат-інсектицид для позбавлення від повзаючих комах в аерозольній упаковці або капсульований (в цьому випадку знадобиться розпилювач).
Інструкція
1
Попередньо проведіть вологе прибирання в приміщенні, яке збираєтеся обробляти. Приберіть з кімнати всі продукти, посуд. Видаліть з приміщення всіх тварин, ізолюйте акваріум. Зніміть і винесіть постільна білизна, пледи, штори. Після обробки їх потрібно буде прокіпятіть.Обеспечьте собі зручний підхід до всіх предметів меблів, що знаходяться в кімнаті. Розберіть все завали речей в кімнаті.
2
Підготуйте препарат і починайте обробку. Наносите інсектицид на всі поверхні меблів, ретельно обробляючи порожнини і щілини. Особливу увагу приділіть місцям, де комахи були виявлені. Слід обробити всі поверхні в приміщенні. Необхідно пройтися препаратом по вентиляційній решітці, дверних і віконних прорізів - для того, щоб комахи не змогли емігрувати до соседям.После обробки потрібно кілька годин ретельно провітрювати приміщення. На цей час з будинку краще піти.
3
Після того, як обробка проведена, а приміщення проветрено - протріть поверхні, з якими ви безпосередньо контактуєте, а так же вимийте посуд. Підлоги, стіни, плінтуса краще не мити кілька дней.Через 2-3 дні м'які меблі (ліжка, дивани), килими слід пропилососити, щоб видалити трупи комах.
4
Існують і народні способи позбавлення від клопів . Перший - виморожування. Клопи гинуть від холоду. Досить винести на 17-градусний мороз диван - і через кілька годин він стане братською могилою для мерзотників. Після чого господарці залишиться лише пропилососити диван. Якщо клопи завелися в кріслі або дивані - можна обдати предмет окропом. При температурі +45 клопи гинуть за дуже короткий час. Але надалі виникає проблема просушки оббивки м'яких меблів і матраців, а також видаленням з них трупів павшіх.К жаль, локальна обробка предметів меблів не може дати тривалий результат і повинна використовуватися лише як допоміжний засіб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eiEhfc_9NeE
Зверніть увагу
При виявленні клопів найкращим виходом з положення буде запросити фахівців з компанії, що займається знищенням комах.
Корисна порада
Хорошим допоміжним засобом від клопів є використання полину. Ця трава продається в будь-якій аптеці. Пучки полину потрібно розкласти у всіх важкодоступних місцях житла, в шафах з постіллю і одягом. Комахи (клопи, блохи) не переносять запаху полину.