Як закинути спінінг. Як свізать риболовну мережу.

Риболовля за допомогою спінінга дуже захоплююча. Рибак з цією снастю мобільний, може швидко переміщатися від однієї точки до іншої. Від точності закидання спінінга залежить майбутній улов рибалки, тому закидати спінінг потрібно вміти.
Вам знадобиться
  • Оснащений спінінг
  • Водойма
Інструкція
1
Спінінги бувають двох видів: вудилище довжиною до двох метрів називається одноручним, а з довжиною 3,5 метра - дворучним, для закидання спінінга двома руками. Від того, який у вас спінінг, міняється захоплення вудилища. Техніка лову полягає в наступному: приманку потрібно закинути за допомогою вудилища і котушки в намічене місце водоймища. Потім, намотуючи волосінь на котушку, рибалка "грає" приманкою в надії, що хижак спокуситься, клюне на приманку і потрапить на гачок.
2
Перед тим, як закидати спінінг, потрібно взяти вудилище в праву руку, підтягти лівою рукою за допомогою котушки вантаж майже до самого першого "Тюльпанчики" (перше кільце на кінчику вудилища), потім відкрити засувку котушки, попередньо зафіксувавши притисненням лісочку або шнур до вудилища пальцем.
3
При закиданні впевненіше себе почуваєш, коли під ногами тверда опора. Якщо на березі слизько, будьте гранично акуратні. Нестійкість рибалки позначається на точності і дальності закидання. Якщо ж риболовля відбувається з човна, то краще закидати спінінг сидячи, так набагато стійкіше.
4
Потім потрібно озирнутися навколо, щоб не зачепити блешню при закиданні. Якщо ви збираєтеся проводити закид з крутого берега, то перед занедбаністю потрібно зробити плавний помах, затримати вудилище і тільки після паузи робити кидок.
5
Після того, як місце закидання оцінено і прицілом, треба повернутися боком до наміченої мети, завести вудилище назад, стежачи при цьому, щоб блешня нізащо не зачепилася в польоті, і різким, але точним рухом зробити закид в точку із зручною вам сторони. Обов'язково перед падінням приманки пригальмовуйте волосінь або шнур пальцем, щоб швидко змотувати волосінь не утворила петлі і не заплуталася.
Зверніть увагу
Обов'язково потрібно озирнутися перед занедбаністю: якщо на відстані півтори довжини вудилища стоїть людина, то можна зачепити його блешнею. Також стежте, щоб при закиданні блешня не зачепило за траву.
Корисна порада
При лові спінінгом дуже важливо, щоб обраний вами місце було вільним від кущів і дерев в зоні замаху й закидання.