Як прибрати підборіддя у чоловіків. Як прибрати друге підборіддя у чоловіків.

В силу браку вільного часу на заняття фізичними вправами, все більше і більше чоловіків страждає зайвою вагою. Найбільш неприємні прояви зайвої ваги - провисаючий підборіддя і жир на талії. Позбутися від цього можна тільки дотримуючись комплексний підхід з фізичних вправ і правильного харчування.
Інструкція
1
Для того, щоб прибрати підборіддя і знизити вагу, вам необхідно в першу чергу систематизувати свій режим дня і харчування. Лягайте спати строго в певний час, виділяйте на сон від восьми до дев'яти годин.
2
уріжте свій раціон. Виключіть все жирне, мінімізуйте важкі продукти. На пару тижнів відмовтеся від м'ясного і жирного зовсім, по закінченню цього періоду намагайтеся мінімізувати присутність важкої їжі у вашому раціоні в другій половині дня. Чи не їжте після шести годин вечора, максимум, що ви можете їсти - салати без заправки, свіжі овочі і фрукти.
3
Тренуйтеся якомога більше. Проводите по дві-три години день через день в тренажерному залі, поєднуючи силові тренування з аеробними. Пам'ятайте про те, що чим старанніше ви тренуєтеся, тим більше спалюється жиру, і тим ближче ви до своєї мети. Якщо є така можливість, то використовуйте послуги тренера, який допоможе вам виробити найбільш оптимальний план тренувань для спалювання жиру.
4
Обов'язково бігайте вранці. Ваша основна задача - змусити обмін речовин працювати настільки швидко, що зайві калорії будуть спалюватися. Позбувшись від надлишків жиру, намагайтеся не допускати його появи знову, візьміть за правило два-три рази на тиждень займатися в тренажерному залі.