Як привітати вчительку.

Дарувати радість так само приємно, як і отримувати її. Підносити ж хвилини щастя тим, хто особливо нам доріг, подвійно приємно. Учитель (він же другий тато чи мама) - мабуть, особлива людина для тих, хто вже пройшов або кому ще тільки належить пройти через шкільні роки. Не важливо, вчіться ви ще або вже давно покинули стіни рідної школи, зробити подарунок людині, який був з вами все ваше дитинство, хочеться якомога приємніше.
Інструкція
1
У професійне чи свято ви вирішили зробити подарунок вашому викладачеві або просто по якомусь іншому приводу, завжди є кілька "золотих" подарунків, які, можливо, не так оригінальні, але перевірені часом і завжди вважалися "класикою". Першою в списку класичних подарунків варто яскрава, мила й добра вітальна листівка. Дизайнери і художники зробили з листівок не просто картонну папір з квітами і стрічками, а справжній витвір мистецтва. З допомогу неї висловіть всі ті почуття і емоції, які дійсно хотіли б передати.
2
Зрозуміло, класикою є і квіти. Подарунок вашому вчителеві може не просто красиво виглядати, але і прекрасно пахнути. Якщо ваш педагог - жінка, невже вона буде розчарована тим, що ви піднесете їй букет квітів? Дізнайтеся, які її улюблені, і купите саме їх. Якщо такої можливості не передбачається - купуйте троянди, до них мало, хто байдужий.
3
Якщо ви з однокласниками хочете подарувати вашому вчителеві щось більш масштабне, влаштуйте святковий концерт на її честь. Чи багато людей удостоюються такої честі? Зберіть якомога більше людей, розподілить хто, що може показати і нагадайте своєму педагогу, як він вам доріг.
4
Не так насправді важливий сам подарунок, як важливий сам процес його "дарування". Подумайте, що хотіли б сказати вашому педагогу, підготуйте маленькі приємні дрібниці - конфетті, стрічечки, хлопавки. Ці дрібниці завжди прикрашали свято в усі часи. Зробіть стінгазету, невеликий плакат або щось, що може зачепити саме вашого вчителя. Покажіть, що ви не просто хочете "задобрити" його або попросити за щось пробачення, даруєте так, як ніби це вам дарують, а не ви. Подарунок передає частинку вас. Так нехай ваш подарунок буде від самого серця, тоді він зможе показати людині, наскільки ви йому дороги.