Як викликати апетит у дитини. Чим викликати у дитини апетит.

Кожна мама хоча б іноді стикається з тим, що її дитина погано їсть, відмовляється від їжі. Неправильне харчування може привести до серйозних порушень шлунково-кишкового тракту, а також до інших захворювань, тому кожна мама повинна вжити своєчасних заходів для поліпшення апетиту малюка, щоб відновити нормальний раціон харчування. В чому причини дитячої втрати апетиту ?
Інструкція
1
З самого народження прислухайтеся до потреб дитини і годуєте його на першу вимогу, роблячи перерви на нічний сон. Звичний режим годування, заснований на власних біоритми, заспокоює дитини, але у нього може різко зіпсуватися апетит, якщо цей режим з якоїсь причини був порушений.
2
Ніколи не порушуйте різко звичного режиму годування малюка. Крім того, не давайте дитині перед їжею солодку воду або чай - в іншому випадку, він не зможе отримати достатньо молока, не насититься і надалі буде відчувати почуття голоду. Допаювати дитини рідиною тільки після годування і тільки в жарку погоду.
3
Якщо апетит псується у шестимісячної дитини, можливо, причиною тому стало солодке фруктове пюре, яке ви дали дитині невчасно. Наситившись, він відмовляється від маминого молока. Крім того, зверніть увагу на власний раціон - якщо смак молока з якоїсь причини змінився, дитина теж може відмовитися від їжі. Слідкуйте за своєю дієтою і не включайте в неї несподіваних продуктів з різким смаком.
4
Ще однією причиною зниження апетиту може стати погане самопочуття малюка. Зверніть увагу на його здоров'я, і при необхідності покажіть дитини педіатра. Застуда, нежить і хворе горло серйозно порушують апетит, так як дитина відчуває неприємні відчуття, намагаючись смоктати молоко з закладеним носом. Не забувайте перед годуванням очищати ніс дитини і закопувати в нього краплі.
5
Якщо втрата апетиту у дитини пов'язана з тим, що у нього ріжуться зуби - у вас немає приводу для занепокоєння. Коли зуби прорізатимуться, дитина знову почне їсти так само добре, як раніше.
6
Чим старша дитина - тим більше відсутність апетиту залежить від того чи іншого продукту, який не подобається дитині. Дізнайтеся, що дитина любить найбільше, і виходячи з цього формуйте раціон. Не перебивайте апетит дитини солодощами, цукерками та печивом.
7
Чи не примушуйте малюка є насильно, стоячи над ним з ложкою каші. Дайте дитині можливість поїсти самостійно - він з'їсть стільки їжі, скільки захоче. Примус же може порушити весь процес прийняття їжі.
8
Забезпечте дитині рухливі ігри і активний спосіб життя, постійно гуляйте на свіжому повітрі - втомлюючись, він буде із задоволенням заповнювати сили за допомогою їжі.
9
Залучайте дитини в процес харчування - дозвольте йому тримати ложку і кружку, дайте йому власну тарілку. Інтерес до нових предметів розбудить у дитини апетит.
10
Якомога раніше привчайте дитини до ритуалу прийому їжі в ігровій формі, сидячи за столом. Це допоможе позбутися від проблем з годуванням дитини у міру його дорослішання.