Як буксирувати машину з коробкою-автомат. буксирування автомобіля з коробкою автомат.

Власники автомобілів, оснащених автоматичної трансмісією, у випадках виникнення несправностей, що виключають подальше самостійне рух, нерідко задаються питанням: як відбуксирувати автомобіль до місця ремонту?
Вам знадобиться
  • - тягач або евакуатор.
Інструкція
1
Рад з цього приводу - почути можна много.Одні стверджують, що існує якесь "золоте правило": "50 на 50", яке свідчить, що несправний автомобіль з коробкою-автоматом можна буксирувати зі швидкістю, що не перевищує 50 км/год, і на відстань - не більше 50-ти кілометрів.
2
Інші "експерти" стверджують що, буксируючи подібний автомобіль, на малій швидкості (до 20 км/год), нічого страшного з ним не станеться. І всі, хто не згоден з подібною думкою - в машинах нічого не розуміють.
3
Насправді, якщо до станції технічної допомоги не більше одного кілометра, то несправний автомобіль з коробкою-автоматом, який втратив здатність самостійно пересуватися, можна туди відбуксирувати за допомогою троса. Але це, в крайньому випадку, і тільки тоді, коли склалася безвихідна ситуація.
4
У всіх інших випадках буксирування автомобілів, оснащених автоматичної трансмісією, дозволяється шляхом повної або часткової вантаження, яка виключає обертання провідних коліс, наприклад, зануривши на автоевакуатор. В іншому випадку, не уникнути власнику капітального ремонту автоматичної коробки передач.
Зверніть увагу
Масляний насос, встановлений в автоматичній коробці передач, приводиться в дію працюючим двигуном. І ніяк інакше. А про наслідки роботи тертьових деталей без масла, в сухому середовищі - здогадатися не важко.