Як вибрати маляті взуття.

Вибір взуття для дитини - відповідальний і важливий процес, оскільки саме від якості та зручності взуття залежить, наскільки комфортно буде дитині, люблячому активні і рухливі ігри. Взуття для малюка повинна бути максимально зручною і ергономічною, щоб не зашкодити розвитку зв'язок і суглобів, тому не варто економити на дитячого взуття, і не варто звертати увагу тільки на її зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Завдання дитячого взуття - не травмувати ніжки малюка і не викликати проблем з ходьбою, які можуть проявитися в дорослому віці. Починаючи з року, дитина має навик достатньо впевненою ходьби, і для підтримки цієї ходьби йому потрібна особливо якісне взуття. Вона повинна захищати ніжку від пошкоджень, провітрюватися, анатомічно повторювати форму стопи дитини, бути гнучкою і еластичною.
2
У домашніх умовах дозволяйте малюкові бігати босоніж, а на вулицю починайте взуватися, добре підтримують п'яту і з міцною колодкою.
3
Каблук дитячого черевика не повинен бути вище одного сантиметра. Маленький каблук дозволяє тримати стопу в піднесеному становищі, захищаючи п'яту від різких ударів, а також сприяючи більш тривалої експлуатації взуття.
4
Вибирайте дитячі черевики, у яких носок ширше п'яти - носок черевика не повинен здавлювати пальці ніг дитини, він повинен бути просторим. Занадто вузький носок може деформувати стопу. Розмір взуття повинен точно збігатися з розміром ноги дитини, щоб занадто маленькі черевики не порушували кровообіг стопи, а надто широкі не утворювалися мозолі і потертості.
5
Визначити розмір неважко - виміряйте довжину стопи дитини від найбільш виступаючої точки п'яти до кінчика найдовшого пальця. Як одиниця виміру візьміть 1 міліметр. Відстань від кінчика великого пальця до носка черевика повинне становити 1 см.
6
Не купуйте взуття «на виріст», і також не купуйте взуття, яка сидить на нозі дитини занадто плотно.Обратіте увагу на зав'язки і застібки взуття - вони повинні бути міцними. Липучки, шнурки і ремінці не повинні розстібатися і розв'язуватися.
7
Найкраще купувати для малюків шкіряне взуття з регульованими застібками, вимірюючи довжину ступні дитини раз на три місяці, так як нога маленької дитини росте дуже швидко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-7WNU4yyGzY