Як видалити запах з одягу. Як видалити запах залежалась одягу.

Неприємний запах від одягу - причина вашого збентеження і здивування, ситуація, знайома багатьом. Незважаючи на постійні прання, використання різних кондиціонерів, духів і одеколонів, неприємний запах не проходить, а тільки посилюється, адже таким чином ви намагаєтеся замаскувати причину. Спробуйте використання народних методів.
Вам знадобиться
  • - оцет
  • - пральна машина
  • - пральний порошок
  • - харчова сода
Інструкція
1
Видалення запах а поту. Перелийте оцет в пляшку з розпилювачем, що не розбавляючи його. Окропити відповідні ділянки речі. Зверніть особливу увагу на область коміра і пахв. Поперіть річ в пральній машині з додаванням звичайного порошку (автомат). Просушіть одяг на свіжому повітрі.
2
Видалення запах а цвілі. Замочіть одяг в розчині оцту і прального порошку на 30-40 хвилин. Для приготування даного розчину на тазик води використовуйте 1-2 склянки оцту і 1 стакан порошку. Поперіть одяг у пральній машині з додаванням звичайного порошку (автомат). Одяг добре просушіть (найкраще сушити під впливом прямих сонячних променів, в добре провітрюваному приміщенні).
3
Видалення невизначеного запах а. Змішайте порошок з харчовою содою, в пропорції 2: 1. Одяг поперіть в пральній машині з додаванням отриманої суміші. Добре просушіть речі.
Зверніть увагу
Ніколи не змішуйте між собою небезпечні хімічні засоби (оцет, ацетон, бензин та інші) і засоби побутової хімії. В кінцевому результаті ви ризикуєте отримати небезпечний для здоров'я газ і отруєння.
Корисна порада
Пам'ятайте, запах поту, плісняви та інші запахи утворюються у вологому середовищі, тому добре стежте і просушуйте свої речі.