Як вибрати професію за знаками зодіаку. ким влаштується наработу юристу.

До кожного з нас в житті приходять питання, ким стати і як заробляти на життя. Гороскоп за професіями може допомогти вибрати вам професію , яка принесе успіх, розповість, які можливості і здібності закладені в вас від народження.
Інструкція
1
ОвенДля них не підходить сидяче життя і рутина. З них виходять відмінні лектори, дантисти, солдати, поліцейські, м'ясники, хірурги, скульптури, динамічні продавці. Вони добре ладнають з металом і вогнем. Їх накачене тіло може обіцяти спортивну кар'єру. Незалежно від того, яку професію вибере овен, він буде прагнути бути першим.
2
ТелецТельци прихильні до дотримання правил і їм подобається відчувати себе успішними. Жоден з знаків зодіаку не витрачає стільки часу на дурниці. Зазвичай у них хороші руки. Краще застосування тільцям - все, що може забезпечити винагороду, задоволення їхніх почуттів. Це може бути тваринництво, розведення квітів, кухарську, пекарський або ресторанна справа. Високі здібності до педагогіки, поезії, музиці, живописі, економіці та біржової справи.
3
БлізнециБлізнецам підійде такий тип роботи, який пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: менеджери, агенти рекламної служби, радіооператори. Вони також можуть бути непоганими журналістами, артистами, видавцями, бухгалтерами та науковцями. Зазвичай у близнюків висока здатність до мов, тому серед них багато поліглотів. Улюблена мова зазвичай французька.
4
РакРакі зазвичай дуже повільні, летаргічні, мляві і апатичні. Для них найкраще підійде рутинна робота, яка вимагає мінімуму розумових зусиль. Вони дуже повільно починають, але стають слухняними, свідомими і наполегливими. Такий тип людей найкраще працює в сімейній обстановці, де він симпатизує оточуючим. З них виходять відмінні фахівці з розведення собак або коней, персонал дитячих садків, цирків, зоопарків, няні, садівники і годинникарі.
5
ЛевЛюді цього знака зодіаку зазвичай не вдадуться в дрібні деталі, не грають підлеглі ролі, а прагнуть до відповідальності. Вони терпіти не можуть, коли їх переривають або погано асистують. Найкраще для них працювати у високих адміністративних округах, піднімаючись якомога вище по ієрархічній драбині. З них виходять відмінні ювеліри, дипломати, водії таксі, політики, режисери, директори та голови.
6
ДеваДеви люблять деталі, гострий аналіз, переходить у жадібний педантизм, це дає їм безліч можливостей. Вони бездоганні в будь-якій професії. Вони можуть працювати, як поодинці, так і в колективі. Діви обережні і уважні в грошових питаннях і можуть жити на маленькі гроші, вміючи збирати на приємне і піклуючись про чорний день. З них виходять хороші фармацевти, доктора, травники, ветеринари, хіміки, клерки і фермери.
7
ВесиЛюді цього знака легко втомлюються. Вони гарні в роботі лише з командою. Найкраще в них виходять завершальні штрихи. Краще застосування їм - все, що пов'язано з модою, антиквари, декоратори, юристи, судді і продавці предметів мистецтва.
8
Скорпіон Скорпіон чудово збалансовані емоції і розум. Якщо у скорпіона хороший голос, то він напевно стане естрадним співаком. З них виходять відмінні хіміки, механіки, моряки, хірурги, штурмани або філософи.
9
СтрелецЛюді цього знака воліють важливі ролі, і їх характер найкраще проявляється на керівних посадах. Їм не подобається дуже важка робота. Можуть бути гімнастами, спортсменами, жокеями, мисливцями, кухарями, власниками готелів, перекладачами, політиками, священиками та громадськими діячами.
10
КозерогВ більшості своїй козероги не бояться важкої роботи, терплячі і пунктуальні, можуть працювати з ранку до ночі, не відчуваючи при цьому ні голоду, спраги і одноманітності. Козерогам підійдуть професії гірника, фермера, будівельника доріг, юриста, географа і соціолога.
11
ВодолейЛюді цього знака зазвичай дисципліновані, відповідальні, високосвідомого. Завжди роблять те, що від них вимагається. Вони неощадливі і незаздрісні, готові прийняти чужу точку зору. Краще застосування їм буде в області мистецтва, все, що відноситься до радіо, кіно, телебаченню, освіти, педагогіці, соціології, психології та інженерній справі.
12
РибиЛюді цього знака зодіаку ніколи не нав'язують свою владу, добре реагують на всі обставини. Риби дуже талановитий знак зодіаку. Їм підійде педагогіка, медицина, кораблебудування, рибальство, біржова справа.