Як вилікувати бородавки на руках.

Фахівці стверджують, що вилікувати бородавки на руках необхідно якнайшвидше, оскільки це захворювання, хоч і не важке, але дуже заразне. Бородавки на руках легко і часто пошкоджуються, заражаючи здорову шкіру людини та оточуючих його людей.
Вам знадобиться
  • - оцет
  • - сік чистотілу
  • - часник, яблуко, сиру картоплю
  • - саліцилова кислота
Інструкція
1
Для того щоб бородавка почорніла і відпала, щодня змащуйте її оцтом. При процедурі намагайтеся не потрапляти на здорові ділянки шкіри - оцет може пошкодити їх.
2
Перев'яжіть бородавку ниткою або марлевою пов'язкою. Через кілька тижнів бородавка засохне і відпаде.
3
Протирайте бородавку по 6 разів на день соком чистотілу. Оскільки сік цієї рослини дуже їдкий, бажано щоб він не потрапляв на здорову шкіру.
4
Для того щоб вилікувати бородавки на руках, регулярно використовуйте компреси з тертого часнику, яблука і чи сирої картоплі.
5
Якщо народні методи не допомагають після місяця лікування, або ви з якихось причин не бажаєте до них вдаватися, зверніться до фахівця. Дерматолог призначить вам один з існуючих методів видалення бородавки і запропонує курс препаратів по зміцненню імунної системи.
6
Придбайте в аптеці саліцилову кислоту в рідкому вигляді, або у вигляді пластиру. Нанесіть кислоту виключно на бородавку, закрийте стерильною пов'язкою. Поміняйте пов'язку через 12 годин.
7
Пройдіть процедуру кріодеструкції, або заморожування бородавки рідким азотом. Заморожують бородавку не більше 30 секунд, вона біліє і ущільнюється. Відпадає бородавка приблизно через тиждень після процедури.
8
В складних випадках при великих або зрощених бородавках виберете один із способів, який включає хірургічне втручання за допомогою скальпеля, струму або лазера. Ці процедури проводяться під місцевою анестезією, після них шкіра заживає від декількох днів до декількох тижнів, а на місці бородавки може утворитися невеликий шрам.
9
Після того, як позбудетеся від бородавок на руках, прийміть заходи для того, щоб захворювання не повторилося. Дотримуйтесь правил особистої гігієни, приділяйте увагу загальному стану організму, харчуйтеся здоровою їжею, уникайте стресів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MxdVUauCgv8
Зверніть увагу
Кондиломи загострені виникають на шкірному покриві промежини і зовнішніх статевих органів, а також навколо ануса. У тому випадку, якщо кондиломи мають незначний осередок поширення, як правило, використовують присипку уражених ділянок борною кислотою і резорцином.
Корисна порада
Причини появи кондиломи. Кондиломи зазвичай з'являються в тих місцях, де відбувається постійне тертя і роздратування. Їх зазвичай поділяють на широкі і загострені. Широкі кондиломи - це грибоподібні розростання, що розташовуються на широкій основі.