Як збільшити силу в руках.

Сильні руки дають можливість здійснювати будь-яку фізичну роботу легко і швидко. Красивий м'язовий рельєф рук виглядає привабливо для протилежної статі. Тренуйтеся кожен день і досить швидко побачите позитивний результат.
Вам знадобиться
  • Гантелі вагою від 0,5 до 5 кг.
Інструкція
1
Встаньте прямо, візьміть в руки одну гантелю вагою не менше 3 кг, помістіть її між долонь. Руки підніміть над головою. На вдиху зігніть лікті і заведіть гантелю за голову, з видихом знову підніміть руки вгору. Повторіть вправу 10-20 разів.
2
Встаньте прямо, руки з гантелями опустіть вздовж тіла. На вдиху зігніть руки в ліктях, притягну долоні до грудей. З видихом поверніться у вихідне положення. Зробіть 20 повторень вправи.
3
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, долоні з гантелями розташуйте у плечей. На вдиху витягніть руки над головою, з видихом поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 разів.
4
Сядьте на підлогу, ноги витягніть перед собою, долоні помістіть близько стегон. На вдиху підніміть все тіло над підлогою у вигляді планки. Зафіксуйте позу на 1-2 хвилини. З видихом прийміть вихідне положення тіла. Ляжте на живіт, долоні покладіть під плечі. На вдиху підніміться над підлогою, спираючись на долоні і носочки ніг. Утримуйте позу протягом 1-2 хвилин. З видихом опуститеся на підлогу і розслабтеся.
5
Сядьте на праве стегно, спираючись на праву руку, ліву долоню розташуйте на талії. На вдиху підніміть все тіло над підлогою, утримуючись тільки на правій долоні і ступнях ніг. Зафіксуйте положення на 1-2 хвилини. З видихом сядьте на бік. Повторіть вправу на ліву руку.
6
Включіть в щоденні тренування віджимання, підтягування на перекладині, бокс. Займайтеся плаванням в басейні взимку, а влітку в природних водоймах. Переносячи тяжкості, намагайтеся вага рівномірно розподіляти між руками. Регулярне силовий вплив зміцнить м'язи рук і додасть їм природний красивий рельєф.