Як приготувати яблучний оцет.

Домашній яблучний оцет володіє чудовими смаковими якостями. Крім того, він є дуже корисним. Існує кілька рецептів приготування такого продукту.
Для яблучного оцту необхідно використовувати зрілі плоди. Відмінно, якщо вони будуть вирощені у власному саду, оскільки тоді в них будуть відсутні шкідливі хімікати.

Класичний яблучний оцет

Насамперед потрібно ретельно вимити яблука, дрібно нарізати і розчавити в ступці. Потім перекладіть всю масу в емальовану каструлю і додайте туди цукровий пісок (на 1 кг кисло-солодких яблук потрібно 100 грам цукру). Потім залийте все це гарячою водою (близько 70оС). Вона повинна закрити яблука на 3-7 см. Після цього приберіть каструлю в тепле місце на два тижні, але не варто виставляти її прямо на сонце, так як такий підхід зіпсує смак готового оцту. Необхідно періодично перемішувати масу, інакше вона почне підсихати зверху. Процідіть відстояну рідину через марлю, а потім розлийте її по великим банкам для бродіння. Не потрібно заповнювати судини повністю. Необхідно, щоб до верху залишалося 5-7 см, оскільки під час бродіння рідина почне підніматися. Оставляется оцет в банках на 2 тижні в приміщенні, де присутня температура від 15 до 25оС. Потім лише залишиться перелити готовий оцет в пляшки. Якщо в ньому буде присутній осад, то тоді його рекомендується ще раз процідити, але вже через подвійну марлю. Заповнені пляшки буде потрібно закупорити кришками або залити парафіном. Зберігати їх необхідно в темному місці при кімнатній температурі.

Приготування яблучного оцту з медом і дріжджами

Візьміть яблука і вимийте їх. Видаліть з плодів гнилі та червиві місця. Візьміть тертку і натріть яблука разом з шкіркою і серцевиною. Готову масу перекладіть в скляну банку або емальовану каструлю, а потім залийте кип'яченою водою в співвідношенні 1: 1. На кожен літр вийшла суміші додайте 100 грам меду, 20 грам сухого чорного хліба і 10 грам свіжих хлібних дріжджів. Потім все це залиште в теплому і темному місці. Посуд обов'язково накрийте серветками. Тримати суміш в такому вигляді потрібно 10 днів. Її необхідно обов'язково 3 рази на добу перемішувати дерев'яною ложкою. Процідіть відстояну рідину через марлю і перелийте в судини з широкою шийкою. На кожен літр оцту буде потрібно додатково додати по 50 грам меду або цукру. Все це необхідно ретельно перемішати, закрити посудину марлею і залишити на 50 днів. До цього часу оцет стане прозорим, його залишиться тільки ще раз процідити і розлити по невеликих пляшках.