Як підібрати хокейну ключку. Якої довжини повинна бути ключка.

Хокейна ключка - без сумніву одна з найголовніших частин екіпіровки хокеїста. Щоб вибрати і купити правильну хокейну ключку, потрібно врахувати багато чого. Найголовніші параметри - це вік і габарити. Велике значення мають індивідуальні переваги хокеїста.
Інструкція
1
Вибирайте ключку відповідно до віку хоккеіста.Випускаемие ключки можна розділити на чотири категорії: Діти 4-7 років - маркування ythПодросткі 7-14 років - маркування jrЮноші 14-17 років - маркування intІгрокі старше 17 років - маркування sr
2
Вирішіть, з якого матеріалу повинна бути ваша клюшка.Хоккейние ключки можуть бути дерев'яними або виконаними з композитних матеріалів. Дерев'яні ключки набагато дешевше, але при цьому вони швидше виходять з ладу. До того ж дерев'яна ключка важить значно більше, і сприяють швидкому стомленню рук. Якщо ви плануєте займатися хокеєм серйозно, витратьте 3-7 тисяч рублів і купите композитну ключку.
3
Буде це цільна або комбінована хокейна ключка? Цілісна ключка це просто неразборная ключка. У разі поломки такий ключки, її замінюють повністю. Хокейні ключки з дерева завжди роблять цільними. Комбінована ключка складається з двох частин: труби і гака. Комбіновані ключки більш зручні в експлуатації. Якщо зламається гак, можна замінити тільки його, а не всю ключку. Крім того, хокеїст отримує можливість спробувати грати з різними типами гаків, замінюючи їх. Єдиний недолік комбінованої ключки - це більш низькі ігрові показники. Але якщо ви тільки вчитеся грати в хокей і часто ламаєте ключку, комбінована ключка - ідеальний варіант.
4
Визначте, якою буде довжина вашої клюшкі.Дліна ключки вибирається відповідно до зростання хокеїста. Ключка повинна діставати вам до перенісся, якщо ви стоїте на підлозі без ковзанів. Якщо ви вибираєте ключку в ковзанах, вона повинна упиратися вам в підборіддя. Якщо ключка трохи довші, її можна вкоротити, відпилявши зайві сантиметри. Але врахуйте, що, скорочуючи ключку, ви підвищуєте її жорсткість.
5
Визначте потрібну жорсткість хокейної клюшкі.Наібольшее вплив жорсткість ключки робить на виконання кидка. Чим жорсткіше хокейна ключка, тим більше зусиль потрібно для скоєння кидка. Практично на всіх сучасних ключках для позначення жорсткості використовується шкала Easton - значенням від 40 до 120. Вибирайте ключку із значенням приблизно рівним вашому вазі. Іноді зустрічається позначення жорсткості англійськими термінами: whip - м'яка, 65-75 (за шкалою Easton), regular - звичайна, 75-85, stiff - жорстка, 85-100, x-stiff - особливо жорстка, 100-110xx-stiff - дуже жорстка, 110-120.Чем важче і сильніше хокеїст, тим більш жорстку ключку він використовує.
6
Виберіть загин хокейної клюшкі.Существуют ключки з лівим і правим загином. Подивіться, який рукою вам зручніше тримати ключку. Якщо ви правша, то вам потрібна ключка з лівими загином, і навпаки. Далі вибираємо хват. Візьміть в руки довгу палицю або швабру, немов це ключка. Якщо ваша ліва рука нижче ніж права, то у вас лівий хват. Якщо нижче права рука - правий. Часто діти не можуть визначитися, як їм зручніше тримати ключку: лівим хватом або правим. В цьому випадку придбайте ключку з прямим гаком. Пізніше дитина визначиться, як хват для нього зручніше, а поки зможе грати як лівим, так і правим хватом
7
Виберіть гак хокейної клюшкі.Форма гака залежить від уподобань гравця. Вона складається з декількох елементів: Форма носка; Кут загину; Глибина загину; Місце загину; Кривизна плоскості.Все ці особливості мають значення для досвідчених гравців і тих, хто вже визначився зі своїм ігровим амплуа. Якщо ви вибираєте ключку для новачка, особливо для дитини, сміливо вибирайте гак з круглим носком, невеликою глибиною загину і кутом, рівним 5-6. Якщо крюк підібраний правильно, то ключка рівно лягає на лід, і обмотка гака зношується рівномірно.