Як укоренити троянду з букета. Як розвести залізний купарос для обприскування дерев.

Завжди приємно отримувати в подарунок квіти. Особливо, якщо це величезний букет ніжних троянд. І так шкода, коли рожеві бутони спочатку починають в'янути, а потім повільно в'януть. І тут починаєш замислюватися, як же зберегти цю красу? Може, можливо зробити так, щоб цей букет цвів якомога довше на власній ділянці?
Вам знадобиться
  • Живці троянд
  • Секатор
  • Засіб для вкорінення
  • Перегной
  • Річковий пісок
  • Пластикові п'ятилітрові пляшки
Інструкція
1
Щоб троянда з букета добре вкоренилася, її потрібно ретельно підготувати. Чим раніше ви почнете підготовку, тим більше вірогідності вкорінення живця в дальнейшем.Ітак, підготовка. Для цього потрібно обрізати квітка і залишити 25 см стебла. Після цього потрібно обрізати все листя, крім двох на черешку. Після цього розрізаємо кінець стебла хрест-навхрест, розщеплюючи його.
2
Потім перед висадкою в грунт розщеплений кінчик держака потрібно вмочити в спеціальний засіб для вкорінення. Грунт для посадки троянд повинен бути дуже багатий перегноєм. А на поверхні землі після висадки троянд потрібно насипати шар річкового піску товщиною не менше трьох сантиметрів, щоб не було гнилі.
3
Після цього їх п'ятилітрових пластикових бутлів зробіть міні-теплички, обрізаючи вузьку часть.Затем висаджені живці потрібно накрити підготовленими тепличку, встромивши їх стійко в землю так, щоб не здуло вітром. Ці теплички не відчиняють до наступного літа. Поливати потрібно тільки навколо укриття. Тепличку потрібно зняти, якщо держак дав бутон.
Корисна порада
Оптимальна температура для укорінення живців троянд - від +18 до + 25 ... +30 градусів.