Як заспокоїти нервового дитини.

Новонароджені діти не вміють говорити, тому плач заміняє їм мова - за допомогою плачу діти хочуть сказати батькам, що їх щось не влаштовує, і причин тому може бути маса. Завданням батьків стає визначити, чого саме не вистачає дитині, чому він відчуває дискомфорт, і реалізувати його потреби, щоб малюк заспокоївся. Про що потрібно задуматися батькам, якщо дитина плаче?
Інструкція
1
Характер плачу дитини , його тон і звучання можуть розповісти вам багато про що - зокрема, плач дитини сильно відрізняється, якщо у нього щось болить, або якщо він голодний і хоче маминої турботи і уваги.
2
Поговоріть з дитиною вголос, розкажіть про те, що ви зараз зробите, коментуйте свої дії, говорите дитині ласкаві слова. Якщо це не заспокоїть малюка, приділіть йому ще більше уваги - візьміть на руки, запитаєте, що трапилося, передавайте дитині відчуття спокою і безпеки. Навчіться розуміти мову дитячого плачу, і тоді ви легко зрозумієте, що саме хоче ваш малюк.
3
Якщо дитина плаче особливо сильно і надривно, виключіть з причин захворювання - перевірте, чи не відчуває дитина труднощів з диханням, чи немає у нього підвищеної температури, чи не відмовляється він від їжі. При найменшій підозрі на хворобу покажіть дитини педіатра.
4
Якщо здоров'ю дитини нічого не загрожує, його плач може бути викликаний болем, голодом, самотністю і нудьгою, дискомфортом, коліками, або ж просто бажанням розслабитися. Спробуйте по черзі виключити всі причини - методом виключення ви визначите головну, після усунення якої дитина перестане плакати.
5
Покормите дитини , змініть йому підгузник або пелюшку, переодягніть в більш зручну і чистий одяг. Якщо плач дитини викликаний непереносимістю будь-якого продукту з прикорму, ви незабаром відзначите взаємозв'язок плачу і годування, і зможете усунути продукт з харчування.
6
Іноді плач дитини може бути викликаний недосипанням і втомою. Вчасно укладайте дитини спати вдень і вночі, і по можливості спите разом з ним, щоб не випробовувати втоми і занепокоєння.
7
Часто малюки відчувають болю в животі через коліків, і з ними необхідно справлятися, поки дитина сама не має можливості позбуватися від болів, і вони стають причиною плачу. Якщо у дитини напружений живіт, він підтягує вгору ніжки і плаче, швидше за все у нього болить живіт, і в кишечнику скупчилися гази - тому ви повинні зробити дитині невелику зарядку, підтягуючи його коліна до живота, а потім розпрямляючи їх.
8
Зробіть дитині легкий масаж, прикладіть його животом до свого тіла. Щоб позбутися від скупчилися газів, давайте малюкові дитячий чай з фенхелем, укропную воду або медикаментозні препарати, які підходять для маленьких дітей.
9
Крім того, дитина може плакати через нежить, незручною і гнітючої одягу, подряпин, перезбудження, і багато чого іншого. Частіше носіть дитини на руках, поклавши його в слінг, щоб він постійно відчував тепло вашого тіла.
10
Увімкніть розслаблюючу музику, заспівайте пісню, искупайте дитини в теплій ванні. Запаліть ароматичну лампу з маслом ромашки, зробіть масаж - це також заспокоїть дитини . Дайте йому що гримить предмет або брязкальце - вони відвернуть дитини від причини плачу.
11
Ніколи не сваріть плачущего дитини , не нервуйте і не зліться. Демонструйте йому свою турботу і любов.