Як підняти виручку в магазині.

Кожен бізнес спрямований на розвиток і зростання. Розвиток торгівлі на увазі постійний приплив клієнтів, збільшення товару, продаваного за період часу. Саме клієнти повинні стати наріжним каменем, якщо ви хочете підняти виручку в магазині.
Інструкція
1
В першу чергу, перевірте рівень ваших продавців. Замовте небудь влаштуйте самі, попросивши знайомих, сеана «таємного покупця». Оцініть рівень наданого обслуговування та уваги до клієнта. У разі необхідності замовте тренінг підвищення майстерності продажу.
2
Використовуйте політику лояльності. Введіть в обіг карти клієнтів і системи накопичувальних знижок. Суть їх дії проста: людина реєструє свою карту у вас в магазині і чим частіше він купує у вас, тим більше сума знижки, яку ви йому надаєте.
3
Використовуйте системи знижок і широко рекламуйте свої акції. Пріурочьте знижки до якого-небудь події, необов'язково офіційного, і рекламуйте ваші знижки. Испоьзуется будь-які доступні засоби реклами, спрямовані на вашого споживача, починаючи від реклами по телевізору і радіо і закінчуючи роздачею флаєрів на знижки.
Корисна порада
Найголовніше, що вам слід розвивати - це якість сервісу.
Дуже важливу роль при водінні автомобіля грають правильно встановлені дзеркала. Вони дозволяють водієві розширити огляд і уникнути багатьох неприємних моментів, які можуть виникнути в дорозі. Кожен автовласник налаштовує дзеркала так, як йому буде найзручніше. Саме тому, іноді після покупки машини, виникає потреба підняти автомобільне дзеркало з метою поліпшення огляду.
Інструкція
1
Акуратно почніть знімати дзеркало з його місця. Для цього спочатку відкрутіть гвинт, а потім повільно від'єднайте само дзеркало . Після цієї процедури ви побачите невеликий залізний п'ятак, який теж необхідно зняти, так як на нього кріпляться дзеркала.
2
Нагрейте п'ятак за допомогою технічного фена для того, щоб його було легко від'єднати від поверхні автомобіля. Тільки будьте уважні при нагріванні, так як випадково можна потрапити на скло, в результаті чого на ньому з'являться тріщини. У разі якщо немає фена можна скористатися очисником бітумних плям. З його допомогою можна швидко і без особливих зусиль відклеїти залізну пластинку.
3
Видаліть залишки клею з поверхні, протерши їх уайт-спиртом або будь-яким іншим розчинником, який можна купити в господарському магазині.
4
прістройте дзеркало на вибране вами місце і зафіксуйте його в цьому положенні. Якщо ви не знаєте як зафіксувати, то попросіть когось із знайомих потримати дзеркало в необхідному положенні, а самі сядьте за кермо і подивіться, чи буде вам зручно так їздити.
5
Приклейте п'ятак на нове місце. Найкраще скористатися двокомпонентним клеєм, так як він приклеює набагато якісніше, ніж звичайний. Надлишки клею видаліть м'якою ганчіркою.
6
Закріпіть дзеркало , ретельно закрутивши гвинт. Перевірте щоб воно не захитається. Сядьте за кермо і відрегулюйте найбільш правильне положення дзеркала, щоб вам було все максимально видно.
Зверніть увагу
При бажанні можна купити нові дзеркала на присосках. Їх зручність полягає в тому, що їх легко зняти і прикріпити назад без будь-якого праці. Однак крім переваг в них є свій недолік: при дуже високій температурі присоски нагріваються, розм'якшуються і відпадають. Тому залишивши машину на довгий час під прямими сонячними променями, ви можете знайти своє дзеркало на підлозі або на кріслі.