Як тонувати машину самому. Як самому прибрати вм'ятини на машині.

Останнім часом водії все частіше вирішують затонировать свій автомобіль. По-перше, тонувальна плівка захищає вас і цінний вміст салону від сторонніх очей. Також вона захищає скло від тріщин при попаданні дрібних камінчиків, а пасажирів - від осколків скла в разі аварії. По-друге, значно знижує навантаження на ваші очі днем. І по-третє, тонування просто прикрашає зовнішній вигляд автомобіля. Тонувати машину в майстерні недешево, тому можна спробувати зробити це своїми руками.
Інструкція
1
Перше, що вам необхідно - це купити потрібну вам тонировочную плівку. У продажу можна знайти плівки на будь-який «смак і колір», але будьте обережні - не всі вони відповідають російським ГОСТам по светопропусканию. Тепер необхідно зняти і промити всі стекла. Мийте скла ретельно, так як будь-яка порошинка на склі обов'язково буде міхуром під плівкою. Після цього їх слід протерти сухою ганчіркою, яка не залишає за собою ниток і ворсу.
2
Тепер, коли скла чисті, сухі, розведіть водно-мильний розчин - приблизно 4 краплі шампуню або миючого засобу на літр води. Акуратно відігніть куточок плівки з нижнього кута. Відклейте плівку від прозорого шару і негайно обприскати її розчином з пульверизатора. Потім рівномірно обприскати скло і накладіть на нього підготовлену плівку. Шпателем виженете воду і повітря з-під плівки рухами від центру до країв.
3
Коли під плівкою не залишиться жодного міхура, візьміть лезо і подрежьте виступаючі краї плівки. Після цього просушіть скло феном (краще будівельним). Якщо ні фена, то залиште це скло сохнути, і переходите до наступного. Увага! Після наклейки не рекомендується протягом тижня опускати скла і протирати їх миючими засобами. Також після тонування стекол потрібно уникати попадання на них миючих засобів на основі абразивних порошків.
Зверніть увагу
Сам процес тонування найкраще робити в добре освітленому без пилу приміщенні. Якщо не знайшлося відповідного приміщення, то можна затонувати машину і на вулиці, але робити це варто влітку, в теплу і безвітряну погоду. Робити це краще удвох, так зручніше накладати плівку на скло. Затоніровать скло можна, не виймаючи його з дверей.
Корисна порада
Існують два види тонування - за допомогою напилення і за допомогою наклеювання спеціальних віконних плівок. Перша різновид, досить широко застосовувалася в 90-і роки минулого сторіччя, на сьогоднішній день втратила популярність через складність своєї реалізації, а також неможливості привести стекла в первинний стан.