Як вибрати праску для випрямлення волосся.

Не так давно прийшла до нас мода на гладкі зачіски, часом ввергає в розпач власниць кучерявих від природи волосся , проте досягти бажаної мети і кардинально змінити свій образ можуть допомогти особливі електроприлади для вирівнювання волосся , так звані прасування.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати утюжок для випрямлення волосся , враховуйте наступні аспекти: Покриття робочої поверхні. Вибирайте прасування з робочими пластинами, виконаними з кераміки або турмаліну. Ці матеріали більш рівномірно розподіляють тепло, ніж металеві. Тим самим можна уникнути термічних ушкоджень волосся , пов'язаних з агресивним впливом високих температур. Однак будьте гранично обережні - керамічні прасування бояться ударного навантаження.
2
Потужність приладу. Підбирайте потужність прасуванням залежно від завдань, які перед ним ставляться: якщо планується вирівнювання кучерявого від природи волосся , віддавайте перевагу приладам з високою потужністю, в разі застосування прасування для рівних волосся , лише для додання їм гладкості і блиску, потужність може бути середньої. Бажано зупинити вибір на приладі з регулятором потужності.
3
Форма корпусу. Незважаючи на те, що сучасні електроприлади випускаються в максимально ергономічному виконанні, щоб вдало вибрати утюжок для випрямлення волосся , потримайте його в руці і оцініть, наскільки зручна форма його корпуса, чи підходить його маса, чи комфортно користуватися ним протягом декількох десятків хвилин. До того ж, раз утюжок створений індустрією краси і спрямований на естетичну роботу, його зовнішній вигляд повинен просто подобатися власниці.
4
Електроживлення. Перед здійсненням покупки обміркуйте, в яких умовах експлуатуватиметься утюжок - чи повинен він постійно перебувати вдома або стане вірним супутником в подорожах, відрядженнях або періодичних виїздах на природу або дачу. Щоб відмінно виглядати і бути при цьому мобільного, здобувайте утюжок на акумуляторному живленні. Крім того, не будучи пов'язаним з проводовим харчуванням, утюжок надає більше свободи під час формування зачіски і дозволяє руці діяти більш активно і менше втомлюватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_29lhsTYTQg