Як вивантажити базу.

Необхідність збереження вмісту баз даних на локальному диску вашого комп'ютера виникає досить часто. Якщо мова йде про дані якого або інтернет-сайту, то, мабуть, дані зберігаються в форматі MySQL - зараз це домінуюча в веб-індустрії СУБД. Нижче описаний порядок дій з вивантаження баз даних з СУБД MySQL.
Інструкція
1
Найбільш оптимальний варіант - скористатися он-лайн інтерфейсом додатки phpMyAdmin. Його пропонують практично всі хостинг-провайдери в якості інструменту адміністрування баз даних MySQL. На першому кроці операції з вивантаження даних вам слід знайти в панелі управління вашого хостингу розділ «Бази даних», в якому розміщено посилання на phpMyAdmin. Відкрийте її і перейдіть в ту базу даних, де знаходяться таблиці, призначені до вивантаження. Вибрати потрібну базу даних випливає в лівій панелі інтерфейсу.
2
Після входу в базу даних перейдіть на сторінку вивантаження - вгорі правій панелі клацніть посилання з написом «Експорт».
3
В групі налаштувань із заголовком «Експорт» вам потрібно вибрати всі таблиці, призначені до вивантаження. Можете клацнути посилання «Виділити все» або вибрати тільки деякі, клацаючи кожну з цікавлять таблиць при кнопці CTRL.
4
Тепер виберіть формат для збереження вивантажуються даних. Якщо передбачається завантажувати їх на інший SQL-сервер, то залиште формат SQL, а для роботи з даними в якихось інших програмах, виберіть відповідний формат.
5
Якщо був обраний формат SQL, то в групі налаштувань із заголовком «Параметри» поставте потрібні відмітки. Найбільш важливі тут установки в розділі «Структура» - позначка навпроти напису «Додати DROP TABLE» призведе до того, що перед завантаженням даних в їх нове місце зберігання, існуючі там таблиці з такими ж іменами будуть знищені. Якщо ви хочете не переписати, а додати дані до вже існуючих, то цю позначку слід зняти. Опція «Додати IF NOT EXISTS» має схоже призначення - таблиця буде створена, якщо на новому сервері не існує такої ж, а інакше дані будуть додані до вже існуючих.
6
Якщо ви хочете отримати дані в текстовому файлі - поставте позначку поряд з написом «Зберегти як файл». Без такої відмітки дані будуть виведені в текстове поле, з якого його можна буде скопіювати і теж зберегти файл або використовувати як то по-іншому.
7
На завершення залишиться тільки натиснути кнопку «ОК» для запуску процедури.