Як знищити тарганів.

Складно уявити більш неприємних сусідів, ніж таргани. Ці противні істоти не тільки викликають огиду, але й переносять небезпечні захворювання. Боротьба з тарганами - це складний і часто тривалий процес. Щоб назавжди позбутися від нахабних вусатих комах, існує багато методів.
Вам знадобиться
  • - аерозоль, гель або пастка від тарганів:
  • - мілкий від тарганів;
  • - борна кислота.
Інструкція
1
Перш ніж починати боротьбу з тарганами, необхідно знищити всі видимі скупчення цих неприємних комах. Як випливає замажте всі тріщини в підлозі і стінах, накрийте вентиляційні отвори щільними сітками. Обов'язково прибирайте залишки їжі, не залишайте на столі і підлозі крихти, виносьте частіше відро для сміття, міцно закривайте водопровідні крани. Необхідно забезпечити повну блокаду тарганам, щоб вони не могли знайти ні води, ні їжі.
2
Купіть спеціальний засіб для знищення тарганів. Воно може бути у вигляді аерозолю, гелю або пастки. На упаковці має бути написано, що цей засіб саме від тарганів, а не від клопів або мух.
3
Уважно вивчіть інструкцію до придбаного засобу. Аерозоль від тарганів розпорошується в приміщенні при закритих вікнах. Основним недоліком є сильний запах цього засобу. Після розпилення необхідно почекати деякий час, вже після цього можна буде провітрити приміщення. Краще, якщо ви зможете зробити це перед від'їздом на дачу або у відпустку, тоді вам не доведеться вдихати неприємні і шкідливі аерозольні пари.
4
Якщо ви придбали гель для знищення тарганів, нанесіть його в тих місцях, де найчастіше бачите непрошених гостей. Можна використовувати шматки картону, на які нанесено гель.
5
При використанні пасток для тарганів розставте їх по всій квартирі, приділяючи особливу увагу кухні і санвузлу, тобто місцях, де таргани можуть пообідати і попити.
6
Якщо ви не хочете використовувати сильні хімічні речовини, купите крейду від тарганів. Прокреслите лінії, які відсікають від тарганів від джерел води і їжі.
7
Застосовуйте народні засоби. Найбільш дієвим є борна кислота. Приготуйте кульки з борної кислоти, змішаної з яєчним жовтком або тестом. Такі кульки необхідно розкласти по кімнатах. Борна кислота смертельна для тарганів. Однак необхідно бути особливо уважними, якщо у вашій квартирі проживають маленькі діти і домашні тварини.
8
Так як таргани дуже живучі, використовуйте всі засоби боротьби в комплексі. Будьте обережні, якщо у вашому будинку є алергіки.
Зверніть увагу
Поговоріть із сусідами і з'ясуйте, чи немає у них тарганів. Якщо ви будете боротися поодинці, то навряд чи досягнете успіху.
Корисна порада
Метод виморожування квартири може подіяти, якщо на вулиці сильний мороз. Вам доведеться залишити квартиру з відкритими вікнами не менше, ніж на три доби.