Як мити дитині голову.

Підтримання гігієни та купання - невід'ємний елемент правильного догляду за дитиною, але далеко не всі діти отримують задоволення від водних процедур. Батьки задаються питанням - як спокутувати малюка і вимити йому голову , доставивши йому задоволення, а не дискомфорт? У цій статті ми розповімо, як організувати купання дитини, щоб він отримував від гігієнічних процедур позитивні емоції.
Інструкція
1
Не забувайте щодня мити дитині голову - це привчить його до регулярності цієї процедури, а також подарує зростаючим волоссю малюка здоров'я і силу. Мити голову кожен день можна і без шампуню, а дитячим шампунем користуватися не частіше двох разів на тиждень.
2
Підбирайте шампунь для дитини уважно - він повинен бути максимально нешкідливим, натуральним, і підходящим для віковій категорії вашої дитини.
3
Починаючи мити голову дитині, не поспішайте - робіть все поступово. Закиньте голову дитини назад і притримуйте її рукою, щоб в очі не потрапляла вода, а потім полийте водою волосся. Спіньте невелику кількість шампуню і нанесіть його на всю поверхню волосся.
4
Вже з шампунем злегка помасажуйте голову дитини, направляючи руху від чола до потилиці. Щоб дитина не нудьгував і не хвилювався, тримайте в ванні яскраві гумові іграшки та м'ячики, які розважать його.
5
Часто діти не люблять мити голову , бо шампунь, потрапляючи в очі, щипає їх і доставляє дитині дискомфорт. Купуйте тільки якісний шампунь «без сліз», який при потраплянні в очі практично непомітний малюкові, і не викликає роздратування.
6
Також шампунь не повинен пересушувати волосся і шкіру голови дитини. Ретельно змийте шампунь, поливаючи голову дитини теплою водою, а потім витріть голову махровим рушником. Злегка просушіть волосся дитини і розчешіть їх м'якою щіткою з рівномірними рядами закруглених зубців, яка не травмує шкіру голови.