Як підняти імунітет до вагітності. Як підняти імунітет при вагітності.

В вашому організмі за запобігання різних захворювань і недуг відповідає імунна система - головний захисник людини. Усвідомлювати важливість здорового імунітету потрібно кожному, особливо в тих ситуаціях, коли імунітет може бути ослабленим і схильним нападу хвороботворних бактерій. Зокрема, уважно стежити за станом імунної системи потрібно жінкам, які планують вагітність. У цій статті ми розповімо, як проводити імунопрофілактику, і як зміцнити імунітет, щоб посилити опірність організму природним способом.
Інструкція
1
Зміцнювати імунітет потрібно тоді, коли ви помічаєте симптоми появи хвороботворних інфекцій. Для профілактики захворювань постійно провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте.
2
Не забувайте про фізичну активність. Постійний рух і заняття спортом допоможуть вам підтримувати себе в хорошій формі, а також допоможуть зміцнити імунітет. Чим більш розвинений фізично людина, тим сильніше він чинить опір вірусам. Частіше бувайте на свіжому повітрі, гуляйте пішки не менше 30 хвилин.
3
Попередньо консультуючись з лікарем, здобувайте в аптеці імуномодулятори та противірусні препарати, якщо в них є необхідність. Прийом цих препаратів може знизити симптоматику захворювання на ранніх стадіях.
4
Уникайте недосипання - дотримуйтесь такий розпорядок дня, щоб ваш сон був повноцінним і тривав не менше семи-восьми годин.
5
Навчіться розслаблятися, знімати емоційну напругу, і більше посміхайтеся - оптимізм допомагає боротися із захворюваннями, і покращує ваш імунітет. Уникайте надмірних хвилювань і стресів.
6
Пийте трав'яні чаї - настій ехінацеї, який приймає три рази на добу протягом місяця, робить позитивний вплив на імунну систему.
7
Загартовуйтеся - контрастний душ і масаж покращують роботу всіх систем внутрішніх органів, особливо кровоносної системи, і допомагають тримати організм в тонусі.
8
Після контрастного душу розтирайтеся махровим рушником. Крім того, кровообіг добре тренується походами в лазню або сауну. Відвідування лазні допомагає вивести з організму токсини і шкідливі речовини, очищаючи його.
9
Включіть у свій раціон харчування свіжі фрукти і овочі, багаті вітамінами і мінералами - особливо важливий вітамін С.