Як подивитися історію повідомлень.

Припустимо, кілька днів тому ви отримали по ICQ дуже важливе повідомлення, в якому знаходилася цінна для вас інформація, і вам у що б то не стало потрібно перечитати це повідомлення. Зробити це досить просто.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб подивитися історію ICQ-спілкування з цікавлять контактом: потрібно просто клікнути ім'я контакту правою кнопкою мишки, а потім вибрати пункт меню «Переглянути історію », або «Історія повідомлень».
2
Якщо у вікні, ви не побачите історії повідомлень, можливість прочитати історію ICQ все-таки є. Для цього вам потрібно пошукати, де зберігається історія ICQ- повідомлень. У різних версіях "аськи" ця адреса може відрізнятися. Приміром, щоб знайти історію ICQ 6.5, введіть в адресний рядок «C: Documents and Settings [імя_учетной_запісі] Application DataICQ». Під час пошуку потрібно включити відображення прихованих файлів і папок, інакше знайти, де відбувається збереження історії повідомлень, не вийде. За бажанням, в цю ж папку ви можете також помістити файли історії інших версій "аськи".
3
Ще один спосіб зберігати історію повідомлень icq - це встановити спеціальну прграмм Punto Switcher для розкладки клавіатури. У цій програмі є "шпигунська" функція "Щоденник". У ньому буде зберігатися все, що пишеться з комп'ютера - наприклад, повідомлення і паролі. Для цього потрібно налаштувати щоденник, щоб він зберігав інформацію (це займе кілька секунд); за бажанням його можна захистити паролем.
4
Крім того, існують і більш зручні місця, де історія ICQ може зберігатися постійно. При цьому ви зможете подивитися історію повідомлень, перебуваючи за будь-яким комп'ютером або ноутбуком. Для цього існують платні інтернет-сервіси для зберігання icq- повідомлень. Щоб отримати можливість прочитати історію повідомлень, потрібно зареєструватися на одному з цих сайтів. При необхідності перегляду історії вам потрібно авторизуватись на цьому сайті, і ви отримаєте повну історію вашої icq-листування.