Як правильно голити обличчя.

Будь-який чоловік бажає, щоб особа після гоління було гладким, без порізів і роздратування. Але так виходить не у всіх і не завжди. Як же правильно голити особа , щоб добитися ідеального результату?
Вам знадобиться
  • Бритва, піна або гель для гоління, крем або лосьйон після гоління.
Інструкція
1
Визначтеся, ніж ви будете користуватися. Можна вибрати електробритву, одноразовий бритва або верстат зі змінними лезами і касетами. Все залежить від реакції шкіри на зазначені інструменти і від ваших уподобань. Це керівництво для тих, хто віддав перевагу бритвеним верстатам.
2
Розм'якшіть щетину за допомогою гарячої води або спеціальних засобів, які полегшують гоління (умивання гарячою водою допоможе шкірі легше перенести настільки делікатний процес).
3
Видавите на долоню піну або гель для гоління і рівномірно нанесіть на шкіру обличчя. Можна скористатися помазком - для ретельного розподілу кошти.
4
Почніть гоління зі щік, здійснюючи плавні рухи верстата зверху вниз - у напрямку росту щетини. Волосся на цій ділянці особи самі м'які й легко зрізаються. Після двох-трьох рухів верстатом, промийте його під струменем води.
5
Підборіддя голіть легкими рухами верстата від шиї вгору. Приступите до видалення щетини вусів - в найостаннішу чергу, щоб волосся добре розм'якшилися.
6
Умойте особа і перевірте якість гоління. Якщо залишилися пропущені ділянки, то видаліть їх змоченим у воді лезом. Ще раз умийте особа прохолодною водою і висушіть його рушником.
7
Скористайтеся кремом або лосьйоном після гоління, щоб заспокоїти шкіру.
Корисна порада
Не варто користуватися тупими лезами. Вони приносять неприємні відчуття і викликають роздратування шкіри. Голіть щетину за напрямом її росту для того, щоб уникнути роздратування і порезов.Еслі щетина жорстка, то слід промивати верстат тільки гарячою водою.