Як пофарбувати хутро песця в домашніх умовах. Як рас тягнути балетки.

Якщо ви хочете пофарбувати хутро песця, не обов'язково його нести в майстерню. Всі процедури ви можете провести і в домашніх умовах. Фарбування можна провести звичайною фарбою для волосся. Однією упаковки може бути мало. Тому беріть одразу парочку. Песець дуже добре зберігає колір. Обов'язково спробуйте провести всі маніпуляції з чищення та фарбування на маленькому шматочку хутра, щоб знати, як «поведе» себе хутро.
Інструкція
1
При дуже сильному забрудненні хутра його слід почистити лужним розчином. Фарбувальні речовини погано проникають в структуру брудного або жирного волосся. Очищуючий розчин готують з солі - 2-3 чайні ложки, аміаку - 1 чайна ложка, миючого засобу -1 чайна ложка, харчової соди - 2 чайні ложки, на літр води. Наносять на хутро щіткою. Промивають і сушать природним способом.
2
Шкіру з вивороту хутра - мездру - потрібно попередньо обробити жирним кремом або гліцерином, щоб запобігти її пересихання.
3
Хутро краще фарбувати в більш темні кольори, ніж природний. Перед фарбуванням в більш світлі кольори хутро необхідно відбілити за допомогою перекису водню.
4
Фарбуємо хутро звичайною фарбою для волосся. Фарбу наносимо швидко. Попередньо хутро можна змочити водою, щоб фарба розподілялася рівномірніше. Працювати потрібно в рукавичках, щоб рукою можна було розтерти фарбу і уникнути не профарбованих місць. За часом тримаємо, як вказано на коробці, в залежності від кольору.
5
Після хутро прополіскують в теплій воді, з додаванням оцту. Акуратно промокаємо рушником.
6
Сушимо хутро в природних умовах. Хутро після фарбування може сісти. Тому акуратно розтягуємо його, щоб не порвати, на який-небудь поверхні хутром догори, приколів шпильками. Найдовше сохне міздря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FmlXtNOC-ys
Натуральний хутро завжди актуальне. У такій шубці найлегше пережити сувору російську зиму. Найбільш стильними, витонченими, шикарними по праву вважаються вироби з норки. Іноді виникає необхідність пофарбувати норкову шубу.
Інструкція
1
Хутро норки хороший тим, що за своєю структурою і виглядом він дуже близький до людських волоссю. Тому багато жінок фарбують його за допомогою звичайних фарб для волосся. Придбайте таку фарбу, яку ви вже перевірили колись на власному волоссі. Якщо вона сподобалася вам за своїми якостями і стійкості, то її можна використовувати і для фарбування натурального хутра.
2
Красьте шубу за допомогою аерозолю або пульверизатора. Процедуру проводите на відстані приблизно 50-70 см від хутра. Причому в обов'язковому порядку розтирайте виріб гребінцем або руками. Завдяки цьому ви не тільки знімете зайву фарбу, а й розподіліть її більш рівномірно.
3
Тепер просушіть хутро. Робіть це дуже обережно і повільно. Для цих цілей можна застосовувати фен. Сам хутро постійно розчісуйте. Це необхідно для того, щоб надалі він не сплутався і не звалятися.
4
Деякі жінки, щоб надати хутрі блиск і пом'якшити його, після такої процедури радять використовувати хороший бальзам для волосся.
Зверніть увагу
Альтернативою самостійної фарбування натурального хутра є звернення до фахівців в хімчистку. Але всі такі заклади візьмуться за дану роботу.
Корисна порада
Фахівці рекомендують для фарбування хутра норки користуватися фарбами Fara або «Престиж». Вони найбільше підходять для цих цілей. Колір може протриматися до восьми місяців, а після цього лише злегка сполотніє. Правда, для норки вибір відтінків дуже обмежений: рудий, каштановий або чорний. Варто відзначити, що найбільш стійкою забарвленням є руда фарба. А всіма улюблена чорна з часом переходить в корічневую.Перед тим фарбуванням вироби рекомендується детально переглянути кілька відеоуроків. Вони допоможуть вам уникнути найбільш поширених ошібок.Можно провести трафаретне фарбування. Завдяки цьому норка може придбати окрас леопарда.