Як швидко укласти волосся.

Практично перед кожною жінкою щодня встає проблема, якнайшвидше зробити зачіску. Часу на ранкові збори постійно бракує: діти чекають сніданку, чоловік просить погладити сорочку, але ж так хочеться ще і добре виглядати на роботі. Не варто впадати у відчай, адже ефектну укладку можна зробити за лічені хвилини.
Інструкція
1
Наприклад, можна скористатися термобігуді. Бігуді потрібно розігріти, накрутити на них пасма, і залишити на 15-20 хвилин, приділивши час інших справах. Остиглі бігуді залишається зняти і сформувати зачіску - заколоти пасма шпильками, злегка збити. Наприкінці варто побризкати волосся лаком, і укладання готова.
2
Якщо у вас неслухняні волосся , замість бигудей краще взяти праску для волосся. Щоб завити легкі об'ємні локони, вам не буде потрібно багато часу. Спочатку обробіть волосся термозахисним спреєм для волосся, а потім, забираючи по одній пасма біля коріння, протягуйте утюжок по всій довжині, ближче до кінчиків як би вивертаючи утюжок у зовнішню сторону. В результаті, ви отримаєте м'які локони, які цілком можна залишити в розпущеному вигляді.
3
Щоб надати волоссю об'єм, достатньо скористатися великою круглою щіткою, феном і засобом для укладання. Засіб нанесіть на ще вологі волосся , відокремте пасма шириною по 10 сантиметрів. Накручуйте їх на щітку і підсушуйте феном, повертаючи гребінець навколо своєї осі. Кінчики волосся можна швидко завити всередину щипцями і або праскою, не забувши при цьому про термозахисний спрей.
4
У випадку, якщо вам необхідно прибрати волосся в зачіску, ви можете спробувати такі способи: По-перше, можна зробити завжди модний і актуальний кінський хвіст. Волосся стягніть високо на потилиці гумкою, а потім пасмом волосся обмотайте гумку і сховайте під неї ж залишився кончік.Кроме того, хорошим варіантом може стати акуратний пучок. Для цього спочатку зробіть хвіст, а потім скрутіть його в джгут і обмотайте його навколо гумки, закріплюючи шпильками.
5
Французька коса - оригінальна і модна зачіска, створення якої не вимагає багато часу. Волосся зачешите назад, в районі чола візьміть велику пасмо і розділіть її на три частини. Починайте заплітати, поступово захоплюючи нові пасма з боків і вплітаючи їх в косу. Для створення об'ємної коси слід брати великі пасма, для тонкої коси - дрібніші.
Корисна порада
Отже, навіть в умовах самого жахливого цейтноту, завжди можна створити цікаву зачіску або укладку. І зовсім необов'язково знову зав'язувати нудний хвостик і починати день з поганим настроєм.