Як почистити золото будинку.

Золото - це не тільки гарні прикраси і дорогі подарунки ваших шанувальників. Золото - надійне вкладення капіталу, яке зберігає наші заощадження надовго. А для того, щоб золото не втратило свій блиск, за ним необхідно регулярно доглядати: своєчасно чистити і правильно зберігати.
Вам знадобиться
  • Нашатирний спирт
  • Цукор
  • Зубний порошок (зубна паста)
  • Губна помада
  • Ватні диски
Інструкція
1
Існує дуже багато способів очищення золота в домашніх умовах. Але перш, ніж застосовувати їх, пам'ятайте, що ювелірні золоті вироби з каменями потрібно чистити дуже акуратно. Перший спосіб очищення - за допомогою нашатирного спирту. Для цього потрібно розвести нашатирний спирт у воді (приблизно 6-7 крапель на склянку води), покласти на деякий час золото в цей розчин, а потім дістати прикраси і протерти сухою фланеллю.
2
Наступний спосіб теж дуже простий. Потрібно зробити насичений розчин цукру і покласти в нього золоті прикраси на 12 годин. Після цього золото потрібно добре промити і витерти насухо.
3
Третій спосіб очищення золота дуже незвичайний. В якості засобу для чищення виступає звичайна губна помада. Для цього потрібно нанести помаду на ватний диск і відполірувати їм прикраси.
4
Четвертий спосіб теж дуже легкий, а головне, потрібні компоненти завжди є у вашому домі. Для очищення золота потрібно взяти зубну пасту (також можна використовувати зубний порошок) і почистити прикраси. Найзручніше очищати їх старою зубною щіткою. Після цієї прикраси потрібно промити під струменем води і протерти насухо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hm3xG4xTxDE
Зверніть увагу
Коли прикраси промиваються під струменем води, потрібно обов'язково підставити під зливний отвір друшляк, щоб ювелірна прикраса бува не вислизнуло у водостічну трубу.
Корисна порада
Якщо жоден з перерахованих способів не допоміг, найкраще віднести золото в ювелірну майстерню на професійну чистку.