Як прибрати живіт і боки після пологів. Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах.

Найчастіше разом з радощами від народження малюка більшість жінок стикається і з проблемами - помітний живіт і сильно широкі боки, які постійно нагадують про себе, псують настрій і знижують самооцінку. Прибрати живіт і боки після пологів можна за допомогою виконання певного комплексу вправ і правильного харчування.
Інструкція
1
Вправа №1.Встаньте прямо. Ноги поставте на ширині плечей. Руки розташуйте на талії. Переміщайте плечі то вправо, то вліво. При цьому за плечима тягніть корпус. При виконанні даної вправи стегна повинні залишатися нерухомими. Повторюйте повороти близько 20 разів.
2
Вправа №2.Встаньте прямо. Ноги поставте на ширині плечей. Уявіть, як ніби ви зараз присяде на стілець. Завмріть в такому положенні. Руки зчепіть в "замочок" і розташуйте у правого стегна. Випрямитеся, роблячи перед собою круговий рух руками, направляючи їх до лівого стегна, і поверніться вихідне положення. Повторюйте дану вправу близько 15 разів для кожної сторони.
3
Вправа №3.Лягте на тверду поверхню, завівши руки за голову. Ноги зігніть в колінах. Тепер правим ліктем намагайтеся дотягнутися до лівого коліна і навпаки. Для кожної сторони достатньо буде повторити вправу 20 разів.
4
Вправа №4.Лягте на підлогу. Поверніться на лівий бік. Руки розташуйте за головою. Повертаєте плечі так, щоб побачити над собою стелю. Потім постарайтеся піднятися. Повторюйте вправу 15-20 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8CA2Wfd-kwI
Зверніть увагу
Для того щоб заняття по усуненню живота і боків після пологів принесли бажаний результат, спробуйте поєднати їх з правильним харчуванням. Обмежте себе в солодкому, жирному і жареном.Не чекайте занадто швидкого ефекту від занять. Тільки приблизно через 1-2 місяці ви зможете помітити, що живіт і боки стали менше.
Корисна порада
Не забувайте, що займатися спортом після природних пологів можна тільки через 2 місяці, а після кесаревого розтину через 3-4 місяці. Навантаження на початковому етапі повинні бути мінімальними. В іншому випадку ви замість того, щоб прибрати живіт і стегна заробите собі тільки неприємності зі здоров'ям.