Як правильно засмагати на сонці.

Влітку багато хто прагне отримати гарну засмагу. Однак неправильна поведінка на сонці може призвести до опіків і навіть стати причиною розвитку раку шкіри. Для придбання рівного золотистого відтінку шкіри необхідно знати правила гарної засмаги.

Правила гарної засмаги

Одне з найголовніших правил красивого загару - на сонці потрібно перебувати тільки в найбезпечніше час. Найбільш активно сонце в зеніті - з 11 до 16 годин. В цей час перебувати під відкритими променями небезпечно навіть смаглявим людям, не кажучи вже про світлошкірих. Приймайте сонячні ванни тільки вранці або вечером.Загорайте поступово. У перший день на курорті не слід перебувати на відкритому сонці більше 10-15 хвилин. Потім час сонячних ванн можна поступово збільшувати на 3-5 хвилин в день. Максимально на сонці можна перебувати не більше двох годин. Якщо на ваш пляжний відпочинок відведено всього кілька днів, вам слід підготувати шкіру до сонячних променів заздалегідь. Для цього потрібно кілька разів відвідати солярій - 5-7 сеансів по 5 хвилин додадуть шкірі легку смуглость і підготують її до більш насиченому загару.Обязательно використовуйте сонцезахисні крем. Це відноситься і до светлокожим, і до смаглявим від природи людям: перші повинні вибирати креми з високим індексом захисту - 20-30, другим підійдуть засоби з більш низьким фактором - 8-12. Якщо ви збираєтеся купатися, крем повинен бути водостійким. Припиняти користуватися сонцезахисними засобами після декількох днів на курорті не слід - це загрожує виникненням злоякісних пухлин! Наносити сонцезахисні засоби потрібно за 20 хвилин до виходу з дому - крем повинен вбратися. Оновлювати захисний шар потрібно кожні 2-4 години або після використання рушники. Особливо чутлива до сонця шкіра плечей, носа, лоба, грудей і підколінних впадінок.После повернення з пляжу обов'язково змийте з шкіри залишки крему, пісок і сіль, а потім нанесіть на тіло зволожуючий молочко з вітамінами В5 і Е, ланоліном і маслами. Цей засіб допоможе заспокоїти шкіру, відновити її структуру, надати здоровий і сяючий вигляд, а також зберегти загар на тривалий время. останнє правило: людям з великими родимками заборонено засмагати на сонці. Не нехтуйте цією забороною - так ви уникнете небезпеки виникнення меланоми. А якщо вам хочеться здивувати оточуючих золотистим кольором шкіри - використовуйте автозагар. Не слід також довго перебувати на відкритому сонці вагітним і дітям до 2 років.

Секрети інтенсивного загару

Щоб отримати гарний і інтенсивний загар потрібно правильно харчуватися. Включіть в щоденний раціон абрикосовий і морквяний соки - вони здатні значно прискорити процес потемніння кожі.После того, як ваша шкіра звикне до щоденних сонячних ванн, починайте використовувати масла або креми для засмаги. Ці засоби викликають підвищене утворення меланіну в шкірі, активно живлять її і запобігають виникненню опіків. Результат використання косметики для засмаги - здоровий і рівний відтінок кожі.Загорайте біля води - вона відображає сонце, і його промені впливають на вашу шкіру не тільки зверху, а з усіх боків. Крім того, для більш рівної засмаги рекомендується не лежати, а активно рухатися.