Як виростити кімнатні квіти.

Кімнатні квіти дивують своїм різноманіттям видів і кольорів. Це і кучеряве, і маленькі, і великі, лікувальні і просто красиві і радують око - без них кімната здається порожній і холодної. Дуже мало знайдеться будинків, на вікнах яких ви не побачите хоча б пару кашпо з домашніми рослинами. Кімнатні квіти - це живі організми. У кожної квітки свій характер і особливі вимоги до вирощування та догляду за ним. Особливою популярністю з домашніх рослин користується алое. Причиною такого успіху є його численні цілющі властивості.
Інструкція
1
Відріжте верхівку рослини, близько 10-15 см. Очистіть стебло від листя, залишаючи зверху кілька штук. Знизу з обох сторін зробіть клинчастий зріз, щоб квітка краще прижився.
2
На добу верхівку покладіть в холодильник. Потім витягніть з коренем старе рослина, в кашпо насипте нової землі, змішаної з піском. Рясно залийте окропом, щоб земля промокла наскрізь. Це її трохи знезаразить.
3
Зачекайте, поки земля охолоне, і приступайте до посадки.
4
припасені верхівку обережно застроміть в землю і залиште на вікні. Коли грунт через 10-15 днів підсохне, обережно ножиком спушите її, і полийте з краєм нерясно. Наступна поливка через 7 днів, і так щотижня.
5
Алое почне міняти колір листя, вони поникнуть, але квітка все одно живий. Приблизно, через місяць алое знову придбає зелене забарвлення, і піде в ріст.
Корисна порада
Алое повністю набирає цілющі властивості, за одними даними, після третього року життя, за іншими - після сьомого року, тому, якщо ви хочете мати вдома це чудове рослина, його потрібно розсаджувати заздалегідь.