Як видалити піт з одягу.

Підвищена пітливість - проблема досить великої частини населення. Можна довго розмірковувати про причини виникнення цієї недуги, однак, важливим питанням буде ще й те, як вивести сліди від поту з речей. Перед застосуванням того чи іншого засобу на тканину необхідно враховувати матеріал дорогий і полюбилася речі.
Вам знадобиться
  • Шовк: 1 столова ложка повареної солі, склянку води.
  • Лен, бавовна: нашатирний спирт, кухонна сіль, стакан води.
  • Шерсть: мильний розчин, щавлева кислота, стакан води.
  • Шовк: перекис водню, вода.
Інструкція
1
Шовкова ткань.Разведіте 1 столову ложку кухонної солі в склянці теплої води. Даним складом поперіть необхідну ділянку, попередньо можна замочити на 5-10 хвилин. Після того, як пляма видалено, річ повністю обполосніть водою.
2
Льняна, бавовняна ткань.Возьміте в рівних пропорціях нашатирний спирт і поварену сіль. Наприклад, по 1 чайній ложці. Розведіть отриману суміш в склянці з теплою водою. Річ зі слідами і запахом від поту замочіть на 5-10 хвилин і обполосніть під проточною водою.
3
Вовняна ткань.Пріготовьте густий мильний розчин. Для цього невеликий шматок мила залийте окропом, приблизно на 5 г мила - 2 столових ложки води. Потріть отриманим розчином пляму від поту, після чого виперіть річ. Далі розведіть 1 чайну ложку щавлевої кислоти в склянці з водою і замочіть річ на 5-10 хвилин. Після цієї процедури рекомендується прополоскати одяг в теплій воді.
4
Шовкова ткань.Еслі шовкова тканина білого кольору, розведіть 1:10 - перекис водню і воду. Потріть даними розчином необхідну ділянку тканини. Даний спосіб ефективно справляється з плямами від поту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=29x8wAjf-R0
Зверніть увагу
Щоб уникнути або зменшити потовиділення, використовуйте антиперспіранти, які значно знижують пітливість.
Корисна порада
Застарілі плями від поту на речах, виготовлених з грубих тканин, можна вивести за допомогою розчину ацетону (бензину), нашатирного спирту і денатурованого спирту, пропорції беруться 3: 2: 4.