Як прикрасити дитячий стіл в день народження. Дитячий стіл на день народження.

Прикрасити дитячий стіл в день народження не так просто, як здається на перший погляд. Традиційні свічки не підійдуть - небезпечно. Паперові квіти з серветок цікава малеча розбере в перші ж п'ять хвилин свята. А до живих квітів навіть юні леді можуть залишитися байдужими.
Вам знадобиться
  • Свіжі овочі
  • Свіжі фрукти
  • Свіжий хліб
  • Шпажки
  • Цукерки
  • Х/б нитки
  • Повітряні кульки
Інструкція
1
Дитячий стіл у день народження прикрасити можна красиво, оригінально і їстівне. Тим більше, що малюки молодшого та старшого дошкільного віку можуть виявитися досить вибагливими гостями і не доторкнутися до вишуканого салату або любовно запеченої буженині. Тому кращий спосіб прикрасити дитячий стіл і одночасно нагодувати маленьких гостей - зробити частування красивим. Практично всі діти без особливого задоволення їдять салати і другі м'ясні страви, тому викручуватись з гарячим і зовсім не варто. Зате чи не всі малюки дуже люблять бутерброди. І саме в якості прикрас бутерброди можуть стати ідеальним варіантом. Але не просто банальні бутерброди з ковбасою або сиром, а креативні апетитні і смішні бутерброди-звірята або канапе-хмарочоси.
2
З ковбаси, скибочок сиру, маслин, огірків, консервованої кукурудзи і горошку в різних комбінаціях можна спорудити бутерброд-стільниковий телефон або бутерброд - краба. Хліб, варена ковбаса, зелень і помідор швидко перетворюються в апетитну троянду, а з овочів, м'ясної нарізки, сиру і шматочка хліба за допомогою шпаг вибудовується яскраве багатоповерхове канапе.
3
Фрукти і овочі в натуральному вигляді люблять не всі діти. Тому і тут можна піти на маленьку хитрість, як прикраса виставивши на стіл скибочки фруктового мармеладу, а високі келихи наповнивши різаними фруктами. З цукерок і довгою нитки за кілька хвилин споруджується довга гірлянда, а між тарілками з основними стравами можна розсадити шоколадних тварин по числу маленьких гостей.Без «неїстівних» прикрас складно буде обійтися, тому перед торжеством варто обов'язково запастися повітряними кульками, яскравими бантиками і стрічками.
Зверніть увагу
Якщо святковий стіл прикрашається для дітей віком до 4-х років, варто подбати про те, щоб в якості прикрас не використовувалися дрібні предмети, які діти можуть у процесі гри або їди ненавмисно проковтнути.
Корисна порада
Нарізати овочі, м'ясо, сир, фрукти і споруджувати бутерброди і канапе потрібно безпосередньо перед подачею на стіл. А в цей час маленьких гостей свята можна зайняти іграми та конкурсами.