Як правильно бігати, щоб спалювати жир.

Біг - один з найпопулярніших видів тренування. Він зміцнює дихальну і серцево-судинну системи, сприяє виведенню токсинів, збагачує тканини тіла киснем. Крім того, біг є ефективним способом схуднути і спалити зайвий жир.

Джоггінг - біг для схуднення

Організм по-різному реагує на різні стилі бігу. При швидкому бігу нарощуються м'язи, при повільному - спалюється жир. Для тих, хто хоче схуднути, найкраще підходить джоггинг - біг трусцой.Джоггінг - відмінний спосіб позбутися великої кількості проблем із зовнішністю. Завдяки регулярним тренуванням зміцняться практично всі м'язи вашого тіла, жир почне згоряти навіть в найскладніших для схуднення місцях - на стегнах і животі, а ваша фігура стане підтягнутою і стройной.Прі всіх своїх перевагах, біг підтюпцем протипоказаний людям із захворюваннями суглобів, нирок і серця , прогресуючої короткозорістю, варикозним розширенням вен, глаукомою. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, перед початком тренувань бажано проконсультуватися у лікаря.

Як правильно бігати

Техніка бігу підтюпцем досить проста, однак для гарного жиросжигающего ефекту ви повинні враховувати ряд тонкощів. Дуже важливо, щоб тренування були регулярними - 4-5 разів на тиждень. Починайте з невеликих пробіжок по 10-15 хвилин, поступово збільшуючи тривалість тренування до 50-60 мінут.Перед початком тренування необхідна розігріваюча розминка. Потім починайте біг - 2-3 хвилини біжіть повільно, 1 хвилину - швидко. Потім перейдіть на крок на 2-3 хвилини. Цей цикл повторіть кілька разів. Якщо вам складно - час бігу можна зменшити, але надалі прагнете збільшувати тривалість пробіжок. Після тренування зробіть декілька вправ на розтяжку - завдяки їм м'язи будуть менше хворіти, а тіло стане більш гібкім.Местом ваших тренувань найкраще вибрати парк - біг по асфальтованих тротуарах може пошкодити суглоби. Крім того, пробіжки по пересіченій місцевості збільшать навантаження, а це означає, що тренування будуть більш еффектівни.Наілучшее час для тренувань - ранній ранок. В цей час повітря в місті максимально чистий, а ваш організм після ночі налаштований на спалювання жирів. А якщо ви не будете лінуватися і дасте тілу хороше навантаження, жиросжигающий ефект триватиме 1-2 години після пробежкі.Еффектівность схуднення залежить і від вашого сніданку після тренування. Протягом години після пробіжки вам можна пити воду - не менше 500 мл. Потім можна і поснідати. Після бігу, який є аеробного навантаженням, необхідно відновити рівень глікогену в крові. Тому вам можна з'їсти кашу на воді і який-небудь білковий продукт - яйце, курячу грудку, рибу, сир, сир. Процентне співвідношення складних вуглеводів і білків повинно бути приблизно 60:40. І остання порада: щоб пробіжки не видалися вам нудними, один раз в тиждень змінюйте маршрут. І не забувайте оновлювати музику у вашому плеєрі!