Як правильно засмагати.

Щоб з відпочинку в теплих краях не привести захворювання, а тільки позитивні враження, необхідно знати правила того, як правильно засмагати. Інтенсивні сонячні промені можуть стати причиною шкірних захворювань та опіків.

Як правильно приймати сонячні ванни

Безтурботне ставлення до свого тіла і надмірне прийняття сонячних ванн може призвести до розвитку онкологічних захворювань. В пік своєї активності сонце не несе користі, а тільки заподіює шкоду. Про це мають пам'ятати туристи і просто відпочиваючі на місцевому пляжі. Рівень сонячної активності найвищий з 10 до 16 години дня. В цей час людина за кілька хвилин перебування під палючим сонцем може отримати серйозний опік. Особливо це небезпечно для людей зі світлою кожей.Нужно перебороти свою лінь і ходити засмагати в ранкові години. Це ідеальний час для правильного і рівної засмаги. Перші кілька днів шкіра повинна звикнути до сонячного впливу. Тому засмагати слід по 15 хвилин в день і поступово збільшувати час до 2 годин. Не можна в перші ж дні повністю оголювати тіло. Для початку можна залишити на тілі футболку. Під час купання в морі або річці людина теж може обгоріти. Краплі води працюють як лупа і притягую до себе промені сонця. Тому краще перший час під час плавання прикривати спину і плечі. Через пару днів, можна зовсім оголитися до купальника і насолоджуватися повною мірою ласкавими променями солнца.Чем ближче розташовується на пляжі до води, тим швидше загорятимеш, так як вода відбиває світло. Такий же принцип діє, якщо після купання людина не обтирається рушником. В перші дні перебування на пляжі краще розміщуватися подалі від кромки води і насухо витиратися рушником. Звичайно, багато з цих правил здадуться дивними і недоречними, коли людина з далека їхав на море, щоб вдосталь накупатися і отримати належний бронзовий загар. Але запобіжні заходи не завадять, якщо не хочеться весь відпустку лікувати опіки і висип на тілі.

Необхідна атрибутика на пляжі

Не можна забувати про сонцезахисні креми для тіла та обличчя. Саме вони допоможуть уникнути опіків, посприяють правильному загару і збережуть цілісність шкірних покривів. У перші дні пляжного відпочинку краще використовувати крем з високим ступенем захисту. Не варто забувати про головний убір, який врятує від сонячного удару і збереже волосся. Вони теж псуються від сонячного впливу. Важливим атрибутом на пляжі є сонцезахисні окуляри. Жінка повинна пам'ятати про те, що на пляжі не слід користуватися декоративною косметикою. Можна лише час від часу зволожувати губи гігієнічною помадою. Якщо у людини є проблеми з шкірою: висипання, рани, велика кількість родимок, то йому зовсім краще не засмагати. Краще залишитися з блідою шкірою, ніж заробити рак шкіри.
Хтось досі сприймає загар як невід'ємну частину вигляду красивого і здорового людини. Природно, що зберегти літню засмагу на довгу зиму не можливо. Однак його з легкістю можна замінити штучним сонцем - солярієм, звернувшись в найближчий салон краси.
Інструкція
1
Існує два основних типи солярію: горизонтальний і вертикальний. Горизонтальний солярій вважається класикою соляріїв. Але не все добре переносять скрутність рухів і закритий простір. До того ж загар в такому солярії іноді лягає нерівно. Це пов'язано з тим, що шкіра стикається з акриловим покриттям, і саме в цих місцях залишаються білі плями.
2
Пам'ятайте, що тривалість сеансу засмаги в горизонтальному солярії в 2-3 рази довше, ніж у вертикальному. Лампи в ньому, як правило, невеликої потужності. Час засмаги може варіюватися від 15 до 20 хвилин. Зате в горизонтальному солярії є м'яке випромінювання для обличчя, тому можна не боятися за здоров'я своєї шкіри.
3
Проконсультуйтеся з фахівцем, перед тим, як почати відвідування солярію. При серцево-судинних захворюваннях, атеросклерозі, туберкульозі, астмі загар в солярії протипоказаний. Якщо ви приймаєте антибіотики, деякі гормональні препарати, сечогінні та психотропні засоби, то похід в солярій краще відкласти до закінчення лікування. Крім того, не загорайте в солярії , якщо на вашому тілі занадто багато родимок. Це може привести до їх переродження в злоякісне утворення - меланому.
4
Використовуйте в горизонтальному солярії засоби захисту очей, волосся і сосків. В хорошому косметичному салоні вам обов'язково запропонують шапочку для захисту волосся, наклейки на соски (стикини), а також сонцезахисні окуляри.
5
Прийміть душ перед кожним сеансом засмаги і змийте всю косметику. В іншому випадку ви ризикуєте покритися пігментними плямами. Крім того, перед походом в солярій не користуйтеся духами і туалетними водам, інакше ви можете отримати сильне роздратування шкіри. Чи не обробляйте тіло і обличчя лосьйонами, тоніком, кремами, реакція шкіри під впливом ультрафіолету може бути дуже непередбачуваною.
6
Чи не використовуєте в горизонтальному солярії сонцезахисні засоби. Застосовуйте тільки спеціальні креми для засмаги в солярії . Вони допоможуть на довгий час утримати меланін в шкірі, а значить, зберегти гарний смаглявий відтінок.
7
Не поспішайте одягатися і виходити на вулицю після сеансу. Трохи посидьте, розслабтеся, випийте води. Пам'ятайте, що за допомогою солярію ви можете отримати не лише гарний колір шкіри, але і досягти косметичного і лікувально-профілактичного ефекту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zVH7-XH-fRY