Як влаштувати день народження дитині вдома. Організація дня народження дитини вдома.

Для дитини день народження - один з найважливіших свят у році. Дитина стає на рік старше, і він, безсумнівно, відчуває важливість цього переходу до нового життєвого етапу. Для того щоб свято запам'яталося дитині надовго, постарайтеся влаштувати його продумано і цікаво, підключаючи дитини до організації святкових заходів. Займіться організацією дня народження дитини заздалегідь - підготуйте квартиру, обговоріть з дитиною список запрошених гостей, придумайте, як ви будете прикрашати будинок і сервірувати стіл, а також про те, як ви будете розважати дитину і його друзів.
Інструкція
1
Визначте разом з дитиною, скільки гостей прийде на його день народження. Намалюйте яскраві і красиві запрошення з іменами гостей, а потім знайдіть можливість роздати їх.
2
Обов'язково зв'яжіться заздалегідь з батьками друзів дитини, щоб дізнатися, чи немає у маленьких гостей особливих переваг у їжі і розвагах, а також, щоб домовитися про час, коли дитину потрібно привезти на свято, а коли - забрати додому. Дізнайтеся у батьків, чи немає у їхніх дітей алергії на будь-які продукти, щоб приготувати святковий стіл, який влаштує всіх дітей.
3
Маленькі діти швидко втомлюються, тому не варто робити свято довша двох годин. Слідкуйте за самопочуттям і поведінкою дітей - не перезбудити їх надмірним веселощами та іграми. Коли діти втомляться веселитися, починайте поступово зводити захід нанівець.
4
Придумайте для малюків захоплюючі конкурси та ігри, починати які потрібно відразу ж після закінчення святкового застілля. Це не дозволить дітям розбігтися по квартирі, і ви зможете утримати їхню увагу.
5
Придумайте для дітей як спокійні ігри, в які можна грати, сидячи за столом, або в колі, так і рухливі ігри, в яких діти можуть побігати і виплеснути енергію.
6
Не варто проводити конкурси, спрямовані на перемогу одного людини, щоб не викликати у дітей образи і жалю. Організуйте свято так, щоб всі діти, так чи інакше, отримали заохочувальні призи та подарунки.
7
Прикрасьте квартиру яскравими повітряними кулями, а частина куль надійти і запропонуйте малюкам для гри - вони отримають чимало задоволення, лопаючи кульки на спір під музику і граючи в м'яч.
8
Святковий стіл для малюків - не таке складне справу, яким воно може здатися на перший погляд. Поставте на стіл багато напоїв - чистої води, соку, морсу, лимонаду. Приготуйте дітям гарно оздоблені бутерброди, нарізані овочі, легкі салати. Не забудьте про фрукти, а також про тих ласощах, які люблять саме ті діти, які прийдуть до вас в гості. Супроводжуйте процес застілля грою.
9
Жоден день народження не обходиться без торта - торт повинен бути красивим, яскравим, з запаленими свічками. Внесіть торт в кімнату, вимкнувши світло, і запропонуйте імениннику під оплески гостей задути свічки і загадати бажання. Також всі діти по черзі можуть спробувати задути свічки на іменинному торті.
10
Близьких родичів, бабусь і дідусів запрошуйте в інший день - у дитини цілком може бути два дні народження, як дорослий, так і дитячий.
11
Щоб уникнути незручних ситуацій, покажіть всім гостям, на який столик складати подарунки, де знаходиться туалет, як помити руки - одним словом, забезпечте їм максимальний комфорт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GNYvajpnEA0
Зверніть увагу
Дитячий день народження вдома. Звичайно, батькам простіше і зручніше замовити дитяче свято де-небудь в кафе, але, як показує практика, це не найбажаніший варіант для дитини, адже в цьому випадку відразу виникає маса обмежуючих моментів. Тому, якщо є можливість, день народження дитини краще святкувати вдома. Для цього будуть потрібні сили і організованість, але ж день народження тільки один раз в році.
Корисна порада
Дитяче свято день народження - будь-яку святкову подію на Ваш смак. Найбільш поширений варіант для дитячих заходів - організація дитячого дня народження вдома, в кафе, а також свята в дитячому садку чи школі з активною і веселою розважальною програмою та гарною музикою. Запрошені друзі іменинника обов'язково оцінять, а сам (-а) маленький винуватець святкового торжества оцінить подвійно турботливі старання своїх батьків.