Як відновити дані після форматування ? Як встановити дані на флешці при невдалому форматуванні.

При невдалому збігу обставин, будь-який користувач персонального комп'ютера може впритул зіткнутися з неприємною ситуацією, коли жорсткий диск перестає читатися або при читанні інформації з цього диску виникає багато помилок. Більшість комп'ютерних салонів сьогодні пропонують послуги з відновлення даних, але платити гроші за те, що при бажанні можна зробити самому було б безглуздо. До того ж, утиліта Hetman Data Recovery дозволить вам забезпечити практично повне відновлення жорсткого диска.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Hetman Data Recovery.
Інструкція
1
Ця програма є комплектом, в який входять утиліти Hetman Uneraser і Hetman Photo Recovery. Вони допоможуть зробити відновлення даних, як випадково видалених, так і стертих з диска при повному форматуванні. Відновлення даних можливо не тільки з жорстких дисків, але і з flash-носіїв (карти пам'яті мобільних телефонів, usb-flash), що робить програму універсальною.
2
Після запуску програми достатньо запустити «Майстер відновлення даних». Запустіть його, дайте відповідь на всі питання, які будуть з'являтися в вікнах програми, таким чином «Майстер відновлення даних» допоможе вам швидко відновити вилучену інформацію, враховуючи, що раніше ви цим не займалися.
3
Якщо ви розбираєтеся у відновленні даних, то натисніть кнопку «Глибокий аналіз». Утиліта сканування жорсткого диска виявить всі видалені файли. Для відновлення файлів поставте позначки навпроти цих файлів, потім натисніть «Відновити».
4
Натискання на кнопку «Зберегти диск» дозволить вам зробити образ диска, на якому є потрібна інформація. Працюючи з образом диска, ви можете спокійно працювати з реальним жорстким диском, не боячись затерти якийсь файл. Після створення образу диска, скористайтеся кнопками «Монтувати диск» і «Закрити диск».
5
Якщо на вашому жорсткому диску колись був розділ, який був затертий або відформатований, скористайтеся кнопкою «Знайти диск». Збереження файлів, в цій програмі, можливо не тільки на жорсткий диск, але і на CD/DVD-диск, а також віртуальний сервер за допомогою FTP-з'єднання.
Зверніть увагу
Програма дозволяє відновити як випадково видалені файли, так і всю інформацію, загублену після форматування NTFS диска, включаючи імена файлів, структуру дерева папок, дати створення, останнього редагування файлу. Програма професійно відновить інформацію з робочих, пошкоджених, відформатованих, битих або недоступних для системи жорстких дисків і твердотільних накопичувачів. Об'єднуючи "сигнатурний пошук" і дані отримані в результаті аналізу записів файлової системи ...
Корисна порада
Відновлення видалених файлів і даних. Кожен користувач комп'ютера хоч одного разу (хоча реально набагато більше) стикався з проблемами втрати інформації на комп'ютері: файлів, папок, документів і навіть цілих розділів на жеском диску! Такі непередбачені ситуації, на жаль відбуваються нерідко. І це неприємності, до яких ми майже завжди буваємо не готові. Адже, найчастіше, ці проблеми трапляються, коли їх не чекаєш. Зараз ми розглянемо, як можна буде відновити стерті після форматування або ...