Як збільшити свої здібності.

Нерідко ми стикаємося з необхідністю збільшити свої здібності . Це може бути з різних причин, ми можемо як хотіти розвинути те, що знаходиться на недостатньо високому рівні, так і максимізувати свої переваги в тій чи іншій галузі. Зробити це нескладно, достатньо ретельно слідувати декільком основним правилам.
Інструкція
1
В першу чергу, детально опрацювати специфіку тієї області, яку хочете розвинути. Для того, щоб розвинути ту чи іншу здатність, необхідно ретельно вивчити все, що пов'язано з цією здатністю. Це дасть вам достатню теоретичну базу, щоб орієнтуватися в подальших діях
2
Знайдіть декілька методик розвитку даної здібності . Пам'ятайте про те, що не можна слідувати однією методикою. Критично оцінюйте всі способи, які ви знайдете. Не кидайте один спосіб, поки ви не дійдете до завершення - в цьому випадку ви не зможете якісно оцінити результат.
3
Враховуйте, що кожна людина унікальна, і методика, виконана бездоганно, може принести різний результат для різних людей. Використовуйте кілька методик поспіль, поки ви не досягнете потрібного результату, ретельно дотримуючись інструкцій.
Корисна порада
У випадку, якщо жодна з методик, виконаних самостійно, вам не підходить, зверніться до фахівця для консультації та супроводу вашої діяльності.