Як заробити, якщо є машина. Як заробити гроші з власним авто.

Якщо у вас є автомобіль, варіантів заробити не так вже й мало. Важливо, щоб ваша машина була в хорошому стані і, бажано, привабливого зовнішнього вигляду.
Інструкція
1
Спробуйте влаштуватися в приватну службу таксі. Більшість таких фірм приймають на роботу водіїв з власним автомобілем. Правда, ваш автомобіль і ви повинні відповідати певним вимогам.
2
Подайте або пошукайте в газетах оголошення про роботу водієм. Деяким невеликим фірмам накладно купувати і містити службовий автомобіль. Для своїх виробничих потреб вони воліють взяти на роботу водія з власним автомобілем. Як правило, вам пропонують зарплату, і компенсаційні виплати за бензин та експлуатацію автомашини.
3
Запропонуйте свої послуги для супроводу весільних торжеств, різних зустрічей, ювілеїв, поїздок за місто - як одноденних, так і на декілька днів.
4
Якщо ви не проти поєднати роботу водія з яким-небудь іншою справою, влаштуйтеся, наприклад, торговим представником або страховим агентом. Організації такого роду віддають перевагу працівникам з власним автомобілем.
5
Якщо у вас машина типу «Газель» - займіться вантажними перевезеннями або влаштуйтеся водієм-експедитором.
6
Якщо вас не влаштовує жоден з варіантів, і у вас немає сильної потреби в автомашині - здайте її в оренду. Не забудьте оформити договір оренди у нотаріуса.