Як очистити чергу. Як видалити документи з черги друку.

При стандартних налаштуваннях операційної системи Windows вікно стану принтера з'являється поруч з годинником в системному треї відразу, як тільки документи були відправлені на друк. Однак бувають ситуації, коли необхідно відмінити друк документів, які очікують своєї черги. На цей випадок в системі Windows передбачені спеціальні можливості.
Інструкція
1
Якщо вам терміново знадобилося очистити чергу друку, двічі клікніть на значок принтера. Ви побачите відкрилося вікно стану друку, в якому у вигляді переліку будуть перераховані всі документи, відправлені на даний принтер. Зайдіть в меню «Файл» і вкажіть у ньому команду «Очистити чергу друку». При цьому всі документи, печатку яких ще не зроблена і тільки очікується, будуть видалені з черги. Принтер при цьому додрукує поточне завдання і зупиниться.
2
Відповідною командою меню «Файл» можна і призупинити друк всіх документів, що знаходяться в черзі. Це може бути корисним, коли необхідно якийсь час, щоб у переліку завдань знайти єдиний документ, друк якого потрібно скасувати. При цьому очистити чергу друку повністю не потрібно.
3
В цьому ж вікні задач для друку можна призупинити або скасувати друк конкретного документа з переліку. Для цього натисніть на нього правою кнопкою миші і в випадаючому списку виберіть відповідну команду. Команда скасування або призупинення друку буде застосована тільки до обраного документу. Решта завдань з переліку будуть як і раніше виконуватися. Якщо стандартні команди не допомогли очистити чергу друку, скористайтеся наступними можливостями системи. Зайдіть в «Панель управління» в параметр «Адміністрування». Виберіть пункт «Служби» і запустіть його. Ви побачите перелік всіх запущених служб. Перейдіть вниз і знайдіть «Диспетчер друку». Натиснувши на нього правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Запустити знову».