Як посадити кріп. Як посадити в домашніх умовах кріп.

Кріп - це одна з улюблених прянощів нашої кухні. Він так легкий в розведенні, що зустріти його можна практично в будь-якому куточку світу. Кріп прекрасно приживається, як на вуличній грядці, так і в кімнатному горщику із землею.
Інструкція
1
Зазвичай кріп росте, де йому тільки заманеться. Його стебла можуть досягати висоти півтора метрів, багато часу для визрівання йому не потрібна, і перший же порив вітру розсіює легкі насіння по всьому городу.
2
Але поодинокі кущі, що ростуть в тісному сусідстві з іншими рослинами, швидко йдуть в квіткові стрілки, тому якщо ви хочете кругле літо мати у своєму розпорядженні м'які та ніжні зелені пагони замість жорстких парасольок, вам доведеться виділити кропу окрему грядку.
3
Земля для висадки насіння кропу повинна бути нейтральною. Краще всього використовувати площі, вапнованих в минулому році, і вже дали один урожай якої-небудь городньої культури. Добре спушите поверхню грядки. Зробіть в землі широку борозенку сантиметрів на 5 шириною і не більше 1-2 см в глибину. Розсипте по борозенці насіння зиґзаґоподібної лінією.
4
Присипте насіння невеликим шаром ґрунту, добре полийте і починайте чекати. Кріп дуже швидко викине перші пагони.
5
Встановіть вздовж грядки кріплення, на які ви потім зможете натягнути світлонепроникний матеріал. При довгому світловому дні кріп піде в стрілки, тому накривайте грядку раннім вечором і відкривайте через кілька годин після сходу сонця.
6
У міру зрізання або висмикування кущиків кропу підсівати грядку свіжими насінням кожні 2-3 тижні. В цьому випадку ви забезпечите себе кропом не лише на літо, а й на всю майбутню зиму, адже ця пряність чудово зберігає свої смакові властивості, як в сушеному, так і в мороженому або консервованому вигляді.
Корисна порада
Якщо кріп на грядці червоніє, значить, ви вибрали для нього надто лужну грунт.