Як прибрати рубець з обличчя.

Шрами на обличчі нікого не прикрашають, тим більше жінку. Проте, рубці можуть з'явитися на шкірі після травм, операцій, хвороб. Прибрати шрами можна різним шляхом, але зовсім вони не пропадуть, лише стануть менш помітними. Як же боротися з такими дефектами на обличчі?
Інструкція
1
Позбутися від шрамів на обличчі можна за допомогою такого нехірургічного методу, як лазерна шліфовка. За допомогою спеціального апарату груба сполучна тканина руйнується, відбувається стимуляція утворення нових волокон. Перед процедурою робиться місцева анестезія. Сеанс проходить від 5 хвилин до 1 години, залежно від величини і глибини рубця. Результат можна побачити через 7-10 днів, коли відновляться верхні шари шкіри і спаде набряклість. Але остаточна картина стане зрозумілою тільки через 3-6 місяців.
2
Шрами можна прибрати шляхом пілінгу, якщо вони не дуже великі. Спочатку робиться поверхневий пілінг фруктовими кислотами. Він вирівнює рельєф шкіри, робить непомітною різницю між кольором нормальної шкіри і рубця. Потім проводиться глибокий хімічний пілінг, в ході якого спалюється сполучна тканина. Залежно від того, наскільки великий і глибокий шрам, може знадобитися кілька сеансів. Робити їх краще взимку або восени, так як після пілінгу не можна протягом 2 тижнів перебувати на сонці.
3
Самий вірний шлях позбавлення від шрамів - хірургічний. Можна піти на висічення рубця скальпелем, після якого лікар накладе шви. Іноді пластичні хірурги пересаджують на місце шраму здорову шкіру з іншого, менш помітного ділянки тіла. Якщо шрам занадто серйозний, проводиться експандерная дермотензія. Спочатку під шкіру поблизу рубця вшивають силіконовий мішечок. Потім туди вводять фізіологічний розчин, щоб шкіра над шрамом розтягувалася. Потім мішечок прибирають, рубець січуть, а шкіру підтягують.
Корисна порада
шрами на обличчі, прибрати шрами, рубці.
Користувачі інтернет-браузерів серії Internet Explorer, можуть наштовхнутися на появу червоної смуги в нижній частині екрану. Під червоною смугою можна побачити порно-інформер, для видалення якого потрібно відправити sms-повідомлення і розпрощатися з чималою сумою мобільних грошей.
Вам знадобиться
  • Видалення рекламних банерів.
Інструкція
1
Такого роду банери створюються зловмисниками, т.к. відправлені в невідомість гроші пропадають безслідно. Сума коштів, витрачених на відправку sms-повідомлень, становить від 200 до 1000 рублів. Кількість зароблених коштів було величезне, але це відбувається по людської дурості, т.к. можна обійтися і без капіталовкладень.
2
Порно-банери проникають в операційну систему різними способами: десь користувач натиснув «ліву» посилання і заніс заразу на комп'ютер, десь було відкрито лист з невідомим вмістом і т.д. Виявлено, що при появі червоної смуги, банер проникає як окремий відео-кодек, з копіюванням в системні папки.
3
Для видалення інформера з браузера Internet Explorer необхідно запустити його і натиснути верхнє меню «Сервис». У списку, виберіть пункт «Управління надбудовами», а потім «Включення і відключення надбудов».
4
У вікні перегляньте абсолютно все надбудови, т.к. назва підозрілих може мати цілком звичайне ім'я. Зверніть увагу на ті об'єкти, які закінчуються виразом lib.dll. Виберіть надбудову і відключіть її.
5
Така ж проблема спостерігається і у браузера Opera. Для видалення інформера необхідно натиснути верхнє меню «Інструменти» і вибрати пункт "Налаштування". У вікні "Настройках» перейдіть до вкладки «Додатково». Тут необхідно вибрати вкладку «Вміст» і зайти в налаштування Javascript. Видаліть вміст поля «Папка користувальницьких файлів Javascript» і натисніть кнопку «OK».
6
Для повного видалення файлу рекомендується знайти файли, які були відключені в Internet Explorer. Для цього відкрийте системну папку і перейдіть до каталогу System 32. Виберіть файли для видалення, скориставшись лівої кнопкою миші і клавішею Ctrl, а потім натисніть клавішу Delete.