Як сфотографувати дитину.

Зберегти на пам'ять якнайбільше дитячих фотографій - мрія будь-яких батьків, і сьогодні ця мрія легко може стати дійсністю, так як практично в кожній сім'ї є комп'ютер і цифровий фотоапарат. Проте, для того щоб отримати дійсно вдалі фотографії малюка, потрібно знати, як правильно фотографувати дитини .
Інструкція
1
Завжди фотографуйте дитини , вставши поблизу від нього. Фотографуючи дитини здалеку, ви ризикуєте отримати в підсумку кадр, на якому немає ні сюжету, ні композиції. Направте фотоапарат на дитини так, щоб дитина повністю потрапляв в кадр - для цього ви можете трохи присісти або лягти на підлогу.
2
Щоб отримати знімок високої якості, фотографуйте дитини при природному сонячному освітленні. Намагайтеся не користуватися зайвий раз спалахом, яка спотворює природні кольори кадру, пересвічує особа дитини і погіршує якість знімка. Фотографуючи будинки, посадіть або покладіть дитини в те місце, яке добре освітлено з вікна.
3
Не варто занадто нарядно одягати дитини для фотографії. Зберігайте природність - одяг дитини може бути найпростішою, але вона повинна бути охайною і чистою. Ключовим моментом на фотографії повинен стати не красивий костюмчик малюка, а його особистість і індивідуальність.
4
Акцентуйте увагу на обличчі дитини , на його емоціях і почуттях. Художність кадру залежить не від одягу моделі, а від того, наскільки вдало ви підібрали момент для зйомки.
5
Приділіть увагу композиції кадру. Якщо якісь предмети заважають створити вдалу композицію, приберіть їх із зони охоплення об'єктива. Завжди спостерігайте, що знаходиться на задньому плані, коли ви фотографуєте дитини . Якщо фотографія робиться будинки, приберіть кімнату.
6
Не змушуйте дитини позувати - спробуйте зловити вдалий момент, спостерігаючи за його природною поведінкою. Ви можете не показувати дитині, що знімаєте його - дозвольте йому займатися своїми справами, і час від часу фотографуйте.
7
Не бійтеся зробити десять, двадцять і більше кадрів - зрештою, ви відберете з них одну-дві фотографії з найкращою якістю і постановкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=267OxrVl0jU